عملکرد فیلتر PP دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عملکرد فیلتر PP دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر رسوب گیر الیافی فیلتری استوانه ای شکل و پر مصرف در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر است که در اولین مرحله از دستگاه و عموما درون محفظه ای شفاف قرار می گیرد.

فیلتر الیافی که با عنوان فیلتر PP شناخته می شود همانند استوانه ای تو خالی و به رنگ سفید طراحی شده است، آب با فشار وارد محفظه شده و از بخش بیرونی بدنه با فشار وارد لایه های فیلتر الیافی می شود، این لایه ها نسبت به هم در حالت فشرده ای قرار گرفته اند و آب ضمن عبور از این لایه ها ناخالصی های معلق خود را نظیر شن و ماسه، گل و لای و غیره به جای میگذارد.

در نهایت آب از بخش داخلی فیلتر خارج شده و از خروجی محفظه فیلتر الیافی به سمت فیلترهای بعدی دستگاه راه پیدا می کند.

عملکرد فیلتر الیافی با توجه به جهت قرار گیری تغییری پیدا نمی کند، به عنوان مثال جهت قرار گیری برخی از فیلترهای تصفیه چون فیلتر کربن فعال گرانول مهم است اما فیلتر رسوب گیر الیافی جهت خاصی برای نصب ندارد و از هر طرفی که در هوزینگ قرار بگیرد می توان از آن استفاده کرد.

برای اینکه فیلتر الیافی به درستی کار کند باید به طور صحیح درون هوزینگ قرار بگیرد به همین دلیل در بخش بالایی و پایینی هوزینگ زائده ای وجود دارد که باعث می شود محل قرارگیری فیلتر الیافی به صورت دقیق تعیین شود.

این زائده ها درون محفظه سبب می شود تا فیلتر درون آنها قرار گرفته و از این بابت مسیر ورود و خروج آب به فیلتر عایق بندی خواهد شد.

بنا به این طراحی دقیق و حساب شده آب تنها می تواند از بدنه فیلتر الیافی عبور کرده و تصفیه شود.

عملکرد فیلتر PP دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عملکرد فیلتر PP دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط