عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی سافت واتر

یکی از فیلترهای مشترک که در تمامی سیستم های تصفیه آب سافت واتر دیده می شود، فیلتر الیافی است. فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب در اولین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و نقش موثری در تصفیه آب دارد.

زمان تعویض فیلتر الیافی در دستگاه به عوامل متعددی بستگی دارد. کیفیت آب ورودی به فیلتر و دقت فیلتر از جمله مواردی است که در زمان تعویض فیلتر الیافی تاثیر می گذارد.

در صورتی که این فیلتر در زمان معین تعویض نشود گل و لای و ذرات نامحلول از لایه های فیلتر الیافی عبور می کند و فیلترهای کربنی از جمله فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک به سرعت از کار می افتند. در واقع با نشستن ذرات معلق بر روی کربن ها عملکرد آن ها مختل می شود و دیگر قادر به جذب آلاینده ها نیستند.

فیلتر ممبران که در چهارمین مرحله از دستگاه قرار گرفته است دارای غشاء های بسیار نازک است. فیلتر ممبران نسبت به وجود ذرات نامحلول و معلق بسیار حساس است و آب ورودی به این سیستم باید با دقت تصفیه گردد. در صورتی که ذرات معلق و یا مواد شیمیایی مانند کلر به این فیلتر برسد، به سرعت خراب شده و کارایی خود را از دست می دهد به همین دلیل تعویض به موقع فیلتر الیافی در سلامت فیلتر ممبران بسیار تاثیر گذار می باشد.

یکی دیگر از مشکلات در صورت عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی این است که پمپ توان لازم را برای مکش آب نداشته و در نهایت راندمان کاری دستگاه پایین می آید. بنابراین آب کافی برای دستگاه تامین نمی شود و دستگاه باید ساعات بیشتری کار کند تا بتواند آب لازم را ذخیره کند. همچنین بدلیل کیپ شدن منافذ فیلتر الیافی، به پمپ دستگاه فشار بسیاری وارد می شود و ممکن است دیافراگم پمپ پاره شود.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط