عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی سافت واتر

فیلتر قلیایی همانند فیلتر مینرال و پست کربن به صورت اینلاین طراحی می شود. این فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا در آخرین مرحله و بعد از فیلتر مینرال نصب می گردد.

فیلتر قلیایی دارای محفظه ای از چنس پلاستیک می باشد و درون آن با مواد خاص و فرآوری شده پر شده است. آب با اضافه کردن یون های موجود در فیلتر، به آب قلیایی تبدیل می گردد.

برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) در انتهای خود مجهز به فیلتر قلیایی می باشند. فیلتر قلیایی جزء فیلترهای مکمل به حساب می آید و وجود آن در جهت تصفیه و فیلتراسیون آب ضرورت ندارد.

زمان تعویض فیلتر قلیایی معمولا بر اساس مقدار آب مصرفی مشخص می گردد. برای مثال اگر شرکت سازنده فیلتر قلیایی، ظرفیت قلیایی نمودن آب توسط فیلتر را 1000 لیتر تعیین کند، تنها به همان مقدار آب ورودی قلیایی می شود و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

بنابراین مدت زمان استفاده از فیلتر قلیایی و میزان برداشت آب از آن نقش مهمی در زمان تعویض این فیلتر دارد. علاوه بر اینها یکی دیگر از مواردی که در طول عمر فیلتر قلیایی نقش دارد مدت زمانی می باشد که از شروع نصب این فیلتر بر دستگاه گذشته است.

بدین معنی که حتی اگر فیلتر قلیایی در دستگاه نصب شده باشد و مصرف آب از آن کم باشد از آنجایی که آب وارد این فیلتر شده و مدتی را درون فیلتر حضور داشته سبب می شود تا میکروارگانیسم های زیادی درون این فیلتر تجمع پیدا کنند.

اگر دستگاه تصفیه آب شما مجهز به فیلتر قلیایی است نسبت به تعویض به موقع آن بسیار حساس باشید. زیرا اگر فیلتر قلیایی بیش از حد مجاز در دستگاه مورد استفاده قرار بگیرد به معنای تجمع باکتری ها و برگشت میکروارگانیسم ها به درون آب می باشد. این فیلتر نه تنها نمی تواند آب را قلیایی کند بلکه می تواند برای سلامتی نیز مضر باشد.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط