عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر RO فیلتر ممبران به عنوان اصلی ترین فیلتر سیستم شناخته می شود. در صورتی که فیلتر ممبران در زمان مقرر خود تعویض نشود قطعا عوارض زیادی را در دستگاه بدنبال خواهد داشت.

دقت داشته باشید که حتی فیلتر ممبران با کیفیت بالا قادر به حذف تمامی آلاینده ها در آب نمی باشد. حال تصور کنید اگر فیلتر ممبران پس از مدت مشخص تعویض نگردد کیفیت آب خروجی بسیار پایین می آید.

اگر فیلتر ممبران به موقع تعویض نگردد نمی تواند سختی آب را کاهش دهد و ممکن است سبب آسیب به فیلترهای بعدی و حتی مخزن تصفیه آب شود.

اگر فیلتر ممبران به موقع تعویض نشود شیر برداشت ممکن است به چکه کردن بی افتد. به این علت که شیرهای برداشت برای آبی با سختی زیر 120 ppm طراحی شده اند و اگر آب سختی بالاتری داشته باشد سبب می شود که سرامیک های درون شیر برداشت خراب شوند و شیر نیز دچار نشتی شود.

از مهم ترین عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران این است که باکتری ها و ویروس ها وارد آب می شوند و غشاء ممبران قادر به حذف آن ها نمی باشد به همین دلیل آب تصفیه شده از کیفیت لازم و کافی برخوردار نیست.

یکی دیگر از عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران این است که به پمپ فشار بالایی وارد می شود. هنگامی که غشاء فیلتر ممبران دچار گرفتگی می شود آب از آن عبور نمی کند، فشار بالایی به پمپ وارد می شود. در این صورت ممکن است دیافراگم پمپ پاره شود و کلگی پمپ نیز دچار نشتی شود.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط