عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

به دلیل اینکه فیلتر ممبران موجود در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با دقت بسیار بالایی آب را تصفیه می کنند، آب خروجی از ممبران تقریبا به آب خالص تبدیل می شود و املاح معدنی در آن تقریبا از بین رفته اند.

فیلتر مینرال در دستگاه وظیفه دارد تا این کسری مواد معدنی را جبران کند و سختی آب را کمی بالاتر ببرد. همچنین فیلتر مینرال با اضافه نمودن مواد معدنی سبب می شود تا آب خروجی مزه بهتری داشته باشد. بنابراین وجود این فیلتر به عنوان فیلتر مکمل در دستگاه بسیار ضروری است.

فیلتر مینرال معمولا در ششمین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر قرار می گیرد و مانند تمامی فیلترهای دیگر طول عمری دارد و باید مورد تعویض قرار بگیرد.

عوامل مختلفی در طول عمر فیلتر مینرال نقش دارند. کیفیت فیلتر مینرال، کیفیت آب ورودی به فیلتر، مدت زمان استفاده از فیلتر و میزان مصرف آب از مواردی هستند که در تعیین طول عمر فیلتر مینرال بسیار تاثیر گذار هستند.

برای مثال فیلتر مینرال قابلیت اضافه کردن حجم معینی از مواد معدنی به آب را دارد و اگر میزان آب مصرفی بیشتر از حد باشد افزودن مواد معدنی به آب کمتر خواهد شد تا جایی که دیگر هیچ گونه موادی معدنی به آب اضافه نشود.

در حالت کلی پیشنهاد می شود این فیلتر هر 1 سال تعویض شود. در صورتی که این فیلتر در زمان مشخص خود تعویض نشود نمی تواند مواد معدنی را به آب اضافه کند.

همچنین از آنجایی که این فیلتر دائما با آب در تماس است می تواند به محلی برای تکثیر و رشد باکتری ها تبدیل شود و آب عبوری از این فیلتر نه تنها تصفیه نمی شود بلکه ممکن است از نظر کیفیتی نیز تغییر پیدا کند و حاوی انواع مختلفی از باکتری ها شود.

به همین دلیل بهتر است برای خروج آب با کیفیت تر و بالا بردن راندمان دستگاه فیلتر مینرال به موقع تعویض گردد تا بتوانید به واسطه آن آبی حاوی املاح مفید و معدنی نظیر سدیم، کلسیم و پتاسیم بنوشید.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط