عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر پست کربن سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر پست کربن سافت واتر

وجود فیلتر پست کربن در دستگاه های تصفیه آبی که آب ورودی به دستگاه را با فرآیند اسمز معکوس تصفیه می کنند ضروری است. فیلتر پست کربن از فیلترهای اصلی دستگاه به شمار می رود و معمولا بعد از فیلتر الیافی و در پنجمین مرحله از دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد. این فیلتر معمولا از ذرات کربن پر شده است و کربن درون آن نیز طی فرآیندهای خاص فعال شده است.

آب پس از گذر از فیلتر ممبران درون مخزن ذخیره می شود. ممکن است آب ذخیره شده در مخزن ساعت های طولانی در مخزن باقی بماند و همین امر سبب می شود تا آب تغییراتی در طعم و مزه پیدا کند.

به همین دلیل آب با گذر از فیلتر پست کربن مجددا تصفیه می شود و تمامی آلاینده های احتمالی درون آن حذف می شوند. همچنین در طعم، بو و مزه آب تغییرات مثبتی به وجود می آید.

ذرات کربن پودری فعال شده در این فیلتر پس از مدتی اشباع می شوند. این اصطلاح زمانی به کار برده می شود که سطح و منافذ خالی درون کربن پر می شوند و کربن ها انرژی لازم را برای جذب آلاینده ها ندارند. در این حالت کربن ها با عنوان کربن مصرف شده نیز شناخته می شوند.

تعویض به موقع این فیلتر بسیار مهم است. زیرا اگر این فیلتر قادر به تصفیه آب نباشد آب درون مخزن بدون این که تصفیه شود از فیلتر گذر کرده و مورد استفاده قرار می گیرد و یا به فیلترهای بعدی راه پیدا می کند.

همان گونه که گفته شد فیلتر پست کربن سبب بهبود طعم و مزه آب می گردد به همین دلیل اگر کارایی خود را از دست بدهد نه تنها قادر به تصفیه آب نمی باشد بلکه ممکن است به محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها تبدیل گردد و این باکتری ها می توانند به آب ورودی به فیلتر اضافه شوند و کیفیت آب را پایین بیاورند.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر پست کربن سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر پست کربن سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط