عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی سافت واتر

فیلتر یو وی (UV) از فیلترهایی است که در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر در مرحله انتهایی و هنگامی که آب ورودی بخش عمده ای از ناخالصی های خود را از دست داده، به کار برده می شود.

فیلتر یو وی تنها با جریان برق کار می کند. لامپ یو وی پس از چند ثانیه روشن شدن به حداکثر قدرت استریل کنندگی خود می رسد بنابراین لازم است لامپ  UV به طور دائم روشن باشد زیرا نمی توان تعیین کرد که مصرف کننده در چه زمانی به آب تصفیه شده نیاز دارد و همین مسئله می تواند سبب کاهش طول عمر فیلتر یو وی گردد.

دقت و کیفیت فیلتر یو وی در از بین بردن باکتری ها و ویروس ها بسیار بالا است. در دستگاه های تصفیه آب خانگی عمدتا از فیلتر یو وی 6 وات استفاده می گردد. مهم ترین ویژگی فیلترهای اشعه ماوراء بنفش ایجاد طول موج مناسب برای از بین بردن باکتری ها است.

فیلترهای UV خانگی بعد از گذشت یک سال عموما خاصیت خود را از دست می دهند و قادر به ایجاد طول موج مناسب نمی باشند. بنابراین پیشنهاد می شود این فیلتر حداقل هر سال یک بار تعویض گردد.

اگر فیلتر یو وی به موقع تعویض نگردد همان گونه که گفته شد قدرت خود را از دست می دهد و نمی تواند طول موج مناسب را برای نابودی میکروارگانیسم های بیماری زا تولید کند. همچنین احتمال شکستن لامپ و نشت آن به داخل آب نیز وجود دارد.

فیلتر اشعه ماوراء بنفش در حالت عادی هیچ ضرر و آسیبی به بدن نمی رساند اما اگر به موقع تعویض نشود و لامپ درون آن بشکند برای بدن بسیار مضر می شود و آسیب هایی که اشعه مادون قرمز دارد را به بدن می رساند.

بنابراین اگر دستگاه تصفیه آب خانگی شما مجهز به فیلتر یو وی می باشد نسبت به تعویض به موقع آن اقدامات لازم را انجام دهید تا از بروز مشکلات متعدد در روند کاری سیستم جلوگیری شود.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط