عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر از مخزن تحت فشار برای ذخیره آب استفاده می شود.

این مخازن از هر دو طرف پلمپ هستند و امکان شستشو بدنه داخلی آنها وجود ندارد از این رو ورود آب تصفیه نشده و بدون کیفیت باعث می شود لایه های داخلی دچار آلودگی های رسوبی و میکروبی شوند.

مخازن تصفیه آب بر اساس عوامل بسیار مختلفی، طول عمر متغیر دارند و تا مدت زمان محدودی می توان از آنها در دستگاه استفاده کرد.

تعویض به موقع فیلترهای تصفیه به خصوص ممبران، جنس بدنه داخلی مخازن، مدت زمان استفاده از مخزن و غیره از عواملی هستند که می توانند طول عمر مخرن را تغییر دهند.

اکیدا پیشنهاد می شود بنا به در نظر گرفتن جنس بدنه داخلی مخازن بین 5 تا 10 سال آن را تعویض نمایید.

در غیر این صورت ممکن است آلاینده هایی که درون مخزن وجود دارند به آب تصفیه شده اضافه شوند و آب خروجی از دستگاه با افت کیفیت مواجه شود.

حتی اگر پس از آن فیلترهای دستگاه به موقع تعویض نشوند، از آنجایی که درون مخزن آلوده شده است، تاثیری در کیفیت آب به وجود نخواهد آمد.

عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر همانند افت کیفیت آب خروجی از سیستم، کوتاه تر شدن طول عمر فیلتر پست کربن و حتی در برخی موارد آسیب به شیر برداشت را به دنبال دارد.

بنابراین پیشنهاد می شود مخزن تصفیه آب را به موقع سرویس کنید و فشار درون مخزن را هر چند وقت یک بار کنترل کنید، پس از آن این قطعه را در زمان مشخص تعویض نمایید تا همواره بتوانید آب شرب سالم و با کیفیت را برداشت کنید.

عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • خرید دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی language:fa

مطالب مرتبط