عوامل تغییر سختی آب پس از تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوامل تغییر سختی آب پس از تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر


برای تنظیم شیر میکس بهتر است به صورت مستقیم سختی آب خروجی از ممبران اندازه گیری شود، برای این کار بهتر است فیلترهای اضافی و مکمل دستگاه از مسیر خارج شوند، اما در صورتی که این کار برای شما زمان بر و سخت تر است می توانید سختی آب خروجی از شیر برداشت را اندازه گیری کنید.

با تنظیم شیر میکس می توان سختی آب را کاهش یا افزایش داد و خروجی آب را مطابق با سختی مد نظر تغییر داد.

دقت داشته باشید پس از تنظیم شیر میکس بهتر است طی هر دوره سه ماهه نسبت به اندازه گیری مجدد سختی آب اقدام نمایید.

پس از تنظیم شیر میکس ممکن است سختی آب تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر پیدا کند. بهتر است هنگام تنظیم شیر میکس مخزن ذخیره کاملا پر باشد زیرا پر یا خالی بودن مخزن ذخیره تغییرات آنی را روی عدد تنظیم شده ایجاد خواهد کرد.

به عنوان مثال اگر دستگاه تصفیه آب مجهز به فیلتر مینرال نیز باشد، با توجه به طول عمر و مدت زمان استفاده از فیلتر، آب خروجی از آن می تواند سختی و یون های معدنی بین 0-50 ppm را به خود جذب کند.

بنابراین سختی آب بالاتر می رود و این مقدار باید هنگام تنظیم شیر میکس در نظر گرفته شود.

در صورتی که دستگاه تصفیه آب مجهز به فیلتر قلیایی باشد، با توجه به طول عمر و مدت زمان استفاده از فیلتر قلیایی نیز آب خروجی از آن می تواند یون های معدنی بین 0-100 ppm را به خود جذب کند.

برای تنظیم شیر میکس سختی افزوده شده به آب توسط فیلتر قلیایی نیز باید مد نظر قرار بگیرد.

نکته مهم دیگر در این باره این است که هر چقدر مدت زمان عدم استفاده و برداشت آب تصفیه شده از دستگاه بیشتر شود مواد معدنی توسط فیلترهای افزودنی بیشتر به آب خروجی جذب خواهند شد.

عوامل تغییر سختی آب پس از تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوامل تغییر سختی آب پس از تنظیم شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط