عیب یابی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

عیب یابی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب سافت واتر ساخت کشور تایوان می باشد . برند سافت واتر یکی از برند های معتبر در صنعت تصفیه آب می باشد که از سازمان های مختلف استانداردهای مربوطه را کسب کرده است . در ادامه به عیب یابی در این دستگاه می پردازیم .

طعم و بوی نامطبوع آب : یکی از عیوب دستگاه تصفیه آب ، داشتن طعم و بوی نامطبوع آب می باشد . این طعم و بوی نامطبوع می تواند حالت های مختلفی داشته باشد به عنوان مثال اگر آب مزه و بوی پلاستیک دهد باید حالت های زیر را بررسی کنید :

  • اگر پس از نصب فیلترهای دوم و سوم ، آب بو و مزه ی پلاستیک دهد ، نشان دهنده این است که پلاستیکی که در این دو فیلتر استفاده شده است ، کیفیت بالایی ندارد . امکان این که برای پوشش فیلترها از رنگ غیر استاندارد استفاده شده باشد نیز وجود دارد .
  • اگر پس از نصب دستگاه تصفیه آب و در روزهای اول ، آب بو و مزه ی پلاستیک دهد دلیل وجود این مزه و بو ، نو بودن قطعات دستگاه از جمله فیلترها می باشد و پس از گذشت چند روز این بو و مزه ی نامطبوع از بین خواهد رفت .
  • اگر دستگاه شما و همچنین فیلترهای آن عملکرد درستی داشته باشد و پس از مدتی آب بو و مزه ی پلاستیک دهد باید فیلترهای دستگاه را باز کنید و هر کدام را جداگانه بررسی کنید تا علت بو و مزه ی نامطبوع را پیدا کنید .

یکسره کار کردن و خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب : هنگامی که دستگاه تصفیه آب شما بی وقفه کار کند و خاموش نشود میزان هدر رفتن آب به فاضلاب افزایش می یابد و باید دستگاه را چک کنید و بهتر است این کار توسط متخصص انجام شود.

برای متوجه شدن این حالت در دستگاه باید جریان فاضلاب بعد از این که مخزن ذخیره دستگاه پر شد ، قطع شود و دستگاه خاموش شود . اگر پس از گذشت مدت زمان حداکثر 2 ساعت  دستگاه شما خاموش نشد ، دستگاه شما دچار مشکل شده است و باید بررسی و تعمیر شود .

عیب یابی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

عیب یابی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط