فروش انواع مخزن دستگاه تصفیه آب برند سافت واتر

فروش انواع مخزن دستگاه تصفیه آب برند سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب با روش اسمز معکوس نیاز به مخزن برای ذخیره کردن آب تصفیه شده دارند . دستگاه تصفیه با روش اسمز معکوس دقت بالایی دارند اما میزان خروجی آنها کم است . به همین دلیل از مخزن استفاده می شود، تا آب تصفیه را ذخیره و در مواقع نیاز بتوان آن را برداشت کرد .

سافت واتر یکی از با کیفیت ترین برند های موجود در تولید دستگاه و قطعات تصفیه آب است ، این برند ساخت کشور تایوان است .

مخزن سافت واتر در ظرفیت های مختلفی تولید و استفاده می شود ، برای دستگاه های تصفیه آب خانگی از مخزن سافت واتر با ظرفیت 2 گالن ، 3.2 گالن ، 4 گالن و 5 گالن استفاده می شود .

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از مخزن هایی با ظرفیت بالاتر استفاده می شود ، به عنوان مثال مخزن هایی با ظرفیت 11 گالن ، 20 گالن ، 40 گالن و غیره برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود .

مخزن های سافت واتر تحت فشار هستند همین موضوع باعث شده است حدودا نصف فضای آنها را تیوپ هوا اشغال کند . به همین دلیل حدود دو_سوم ظرفیت مخزن قابل استفاده برای ذخیره سازی آب است .

بدنه مخزن سافت واتر معمولا می تواند از جنس فلز، استیل یا فایبر گلاس باشند. مخزن هایی که جنس بدنه آنها استیل است، کیفیت بالاتری دارند . معمولا مخزن هایی که دارای کیفیت بالایی هستند داخل آنها با روکش ضد باکتری و ضد جلبک پوشیده شده است ، که توانایی آنها برای ذخیره آب بیشتر است .

مخزن های سافت واتر مانند دیگر قطعات دارای عمر مفید هستند، که باید پس گذشت چند سال در زمان مشخص شده تعویض شوند. استفاده طولانی مدت از مخزن باعث ایجاد لایه هایی از میکروارگانیسم ها و رسوب در مخزن می شود . به همین دلیل زمان تعویض این فیلتر ها حدود 8 تا 10 سال یکبار می باشد .

فروش انواع مخزن دستگاه تصفیه آب برند سافت واتر

فروش انواع مخزن دستگاه تصفیه آب برند سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط