فروش انواع مغزی شیر برداشت سافت واتر

فروش انواع مغزی شیر برداشت سافت واتر

تمامی دستگاه های تصفیه آب دارای شیر برداشت می باشند که بر روی سینک یا دیوار نصب می شوند به وسیله این شیر آب تصفیه و ذخیره شده در مخزن در اختیار ما قرار می گیرد و برداشت آب توسط این شیر راحت تر می شود.

این شیر ها در مدل ها و اندازه های مختلف ساخته می شوند که معمولا ظریف و کوچک می باشند و فقط جهت استفاده در دستگاه تصفیه آب و جریان آب مقطر ساخته شده است به گونه ای که اگر آب ناخالص و بدن تصفیه وارد آن شود به دلیل سختی آب و ذرات معلق موجود در آب باعث خرابی این شیر می شود.

به وسیله این شیر می توان از زمان تعویض فیلترها اطلاع پیدا کرد زیرا اگر فیلتر کارایی خوبی نداشته باشد آب تصفیه شده آن نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود و دارای ناخالصی ها می باشد. با ورود این آب به شیر برداشت رسوبات موجود در آب باعث خرابی شیر شده و آب از آن چکه می کند.

اگر شیر برداشت آب خراب شد یا چکه کرد می توان مغزی آن را تعویض کرد بیشتر شیر های برداشت مغزی قابل تعویض دارند و فقط بعضی از شیر های برداشت اهرمی یا ستاره ای دارای شیر مغزی قابل تعویض نیستند که در صورت نشتی کل شیر باید تعویض شود.

بخش داخلی شیر برداشت ممکن است در حدود 2 یا 3 میلی متر بزرگ یا کوچک باشند مغزی ریز یا درشت هر کدام برای شیرهای خاصی طراحی شده اند که فقط بر روی فلکه مخصوص خود نصب می شوند.

پس باید در انتخاب مغزی شیر به مواردی مثل رزوه های ریز یا درشت، پیچ ضخیم یا نازک، دستی بلند یا کوچک توجه شود چون ممکن است قابل استفاده در شیر نباشند. برای رفع این مشکل لازم است مغزی را به همراه فلکه آن تهیه کرد.

فروش انواع مغزی شیر برداشت سافت واتر

فروش انواع مغزی شیر برداشت سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط