فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر(SOFT WATER)

فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر(SOFT WATER)

دستگاه تصفیه آب سافت واتر ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس کشور آمریکا می باشد. دارای استاندارد جهانی نظیر FDA. CA. NSF است.

مخزن دستگاه تصفیه آب سافت واتر از نوع مخزن آنتی باکتریال است. این دستگاه تصفیه قوی است که می تواند شوری آب را حذف کند و سختی آب را کاهش بدهد.

سیستم دستگاه به روش اسمز معکوس است بدین صورت که املاح تا اندازه 0.001 میکرون بوسیله فیلتر ممبران و با فشاری که پمپ ایجاد می کند حذف می شود. این روش توانایی جداسازی مواد غیر آلی حل شده و مواد آلی حل شده را دارد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر دارای 6 مرحله تصفیه می باشد که سه مرحله اول را فرآیند پیش تصفیه گفته می شود. فرآیند پیش تصفیه جهت آماده سازی آب به واحد اصلی ممبران و حذف آلاینده هایی از جمله کلرکه باعث کم شدن کارایی و طول عمر ممبران می شود .

مرحله اول دستگاه فیلتر الیافی است که از جنس پلی پروپلین است و وظیفه این فیلتر حذف کردن گل ولای،شن وماسه و آلوگی های معلق دیگر است. عمر متوسط این فیلتر 3 ماه می باشد.

مرحله دوم دستگاه فیلتر کربن اکتیو(پودری) است که از جنس پوسته نارگیل می باشد و وظیفه آن حذف کلر،تری هالومتان و مواد شیمایی آلی است و عمر این فیلتر 9 ماه می باشد.

مرحله سوم دستگاه فیلتر کربن بلاک است و جنس آن همانند فیلتر کربن اکتیو از پوسته نارگیل می باشد.وظیفه فیلتر تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد آلاینده شیمیایی  موجود در آب است و عمر متوسط آن 9 ماه می باشد.

مرحله چهارم دستگاه فیلتر ممبران است که از غشاء نیمه تراوا می باشد و وظیفه آن حذف املاح مضر از جمله مواد غیر آلی حل شده ،مواد آلی حل شده، آلاینده میکروبیولوژی و غیره است. عمر متوسط فیلتر 18 ماه می باشد.

مرحله پنجم فیلتر کربن خطی است از جنس پوسته نارگیل می باشد و وظیفه آن بهبود طعم،مزه،بو آب است.عمر فیلتر 12 ماه(یکسال) می باشد.

فیلتر مرحله ششم مینرال یا به عبارتی بیوسرامیک مواد معدنی و زرد رنگ است. وظیفه آن تنظیمPH ، بهبود طعم و مزه آب و افزودن مواد معدنی همچون کلسیم،منیزیم،پتاسیم و… می باشد و عمر متوسط فیلتر 12 ماه(یکسال) است.

فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر(SOFT WATER)

فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر(SOFT WATER)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط