فروش سوییچ هایپر شر دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش سوییچ هایپر شر دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

کمپانی سافت واتر یکی از نام های آشنا و خوش آوازه در صنعت عظیم تصفیه آب است که محصولاتی بسیار متنوع با کارایی بالا برای تصفیه آب طراحی و تولید می کند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مطابق با پیشرفته تکنولوژی تغییر می کنند و طراحی و ساختار آنها کاملا به روز و نوین می باشد.

سیستم های اسمز معکوس سافت واتر دارای قطعه ای به نام سوییچ قطع کن فشار بالا و یا سوییچ هایپر شر هستند. این سوییچ به صورت ثابت در کلیه سیستم های اسمزمعکوس می آید و وظیفه مهمی را در عملکرد هوشمندانه دستگاه ایفا می کند.

به صورت کلی این سوییچ وظیفه محافظت از پمپ را بر عهده دارد و باید با بالاتر رفتن فشار درون مخزن و یا با پر شدن مخزن ذخیره از آب تصفیه شده به پمپ دستور خاموش شدن بدهد و از کارکرد بیهوده دستگاه جلوگیری کند.

اگر سوییچ هایپر شر خراب شود دستگاه با مشکلات مختلفی مواجه خواهد شد بنابراین این سوییچ در صورت خرابی باید به سرعت تعمیر یا تعویض شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از نمایندگی های محصولات سافت واتر در ایران کلیه قطعات و لوازم جانبی این دستگاه ها را با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد.

کلیه لوازم جانبی که به همراه خدمات پس از فروش دستگاه های سافت واتر می آید اصل کشور تایوان هستند و کیفیت بالایی دارد.

این سوییچ نیز جز قطعاتی می باشد که برای مشتریان شرکت در صورت نیاز مجددا تعویض و نصب می شود تا مصرف کننده بتواند بهترین بهره وری را از دستگاه تصفیه آب داشته باشد.

فروش سوییچ هایپر شر دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش سوییچ هایپر شر دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط