فروش عمده انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فروش عمده انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

 در دستگاه های تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس فلو فاضلاب به نام محدود کننده مجرای فاضلاب شناخته شده است. به شکل استوانه ای سفید رنگ می باشد. ورود و خروج اتصال محدود کننده فاضلاب فیتینگی است که نصب آن به شلنگ را آسان می کند.

این قطعه بعد از فیلتر ممبران  در خروجی شلنگ پساب آب وجود دارد مجرای عبور خروج آب آلوده را محدود می کند .

برای عبور آب از لایه های ممبران به فشار نیاز می باشد ولی در حالت عادی آب تمایل کمتری به عبور از غشا دارد. بنابراین بدون محدود کننده مجرای فاضلاب باز است و محلی برای دفع آب می باشد. در این مورد آب از لایه های ممبران عبور نمی کند و به راحتی وارد مجرای آب فاضلاب می شود.

وجود مانع به عنوان محدود کننده در مسیر آب باعث می شود آب به طور کامل وارد مجرای فاضلاب نشود و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند و دلیل دوم وجود فلو فاضلاب این می باشد که فشار داخل محفظه ممبران باقی بماند تا باعث عبور آب از غشا شود.

در زمان خاموش بودن دستگاه تصفیه آب خروج آب آلوده از دستگاه امکان پذیر نیست و از جاری بودن مداوم آب و هدر رفتن آب جلوگیری می کند. ممکن در اثر عبور آب آلوده  و یا رسوب گذاری مجرای محدود کننده فاضلاب کیپ شود که در این صورت باید فلو فاضلاب تعویض شود.

زمان تعویض فلو فاضلاب همزمان با تعویض فیلتر ممبران می باشد این به این معناست که هر 12 تا 18 ماه باید تعویض انجام شود.

فلو فاضلاب در تصفیه آب های به روش اسمز معکوس  در مقادیر مختلف  300، 400 ، 450 ،500 ،550 ،600 ،800 ، 1500وجود دارند . بعضی از انواع محدود کننده فاضلاب ، قابل تنظیم هستند و می توان میزان دبی خروجی پساب را تعیین کرد.

محدود کننده فاضلاب براساس میزان آبی که در دقیقه خارج می شود تعیین می شود ، به عنوان نمونه فلو فاضلاب 300 به این معناست که در هر دقیقه 300 سی سی پساب امکان خروج دارد. میزان محدود کننده حتما باید توسط کارشناس تصفیه آب و با توجه به ظرفیت فیلتر ممبران ، عمر فیلتر ممبران ، فشار پمپ و سختی آب ورودی دستگاه محاسبه شود.

فروش عمده انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فروش عمده انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط