فروش عمده فیلتر کربن اکتیو سافت واتر

فروش عمده فیلتر کربن اکتیو سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب ، برای تصفیه و پاکسازی آب از فیلترهایی استفاده می شود . یکی از این فیلترهای مورد استفاده فیلتر کربن اکتیو می باشد .

کربن اکتیو یا کربن فعال کربنی است که ظرفیت جذب بالایی دارد و منافذ آن بسیار ریز است . این نوع کربن به طور کلی به سه حالت دیده می شود که عبارت است از کربن فعال پودری ، کربن فعال گرانولی و کربن فعال میله ای یا اکسترود شده.

این که در دستگاه های تصفیه آب از کدام نوع از کربن اکتیو استفاده شود به نوع دستگاه تصفیه آب و برند آن بستگی دارد . در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی از کربن اکتیو دانه بندی شده یا گرانولی برای فیلتراسیون استفاده می شود .

فیلتر کربن اکتیو دانه بندی شده به صورت دانه های کوچک کربن در داخل محفظه ای می باشد که با ورود آب به درون محفظه و تماس آب با کربن ها ، دانه های کربن شروع به جذب آلاینده ها و مواد مضر موجود در آب می کنند و به این ترتیب فرآیند تصفیه آب در این فیلتر صورت می گیرد .

فیلتر کربن اکتیو سافت واتر در مرحله دوم فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب است و برای محافظت از این فیلتر محفظه ای به نام هوزینگ تعبیه شده است . هوزینگ فیلتر کربن اکتیو مات است و مقاومت بالایی دارد .

در صنعت تصفیه آب و فاضلاب برندها و کمپانی های مختلفی هستند که به تولید و توزیع دستگاه های تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی آن ها می پردازند .

محصولات این برندها باید تاییدیه هایی را از سازمان استاندارد دریافت کنند تا کیفیت و جنس این محصولات بررسی شود . یکی از برندهای موفق ، برند سافت واتر می باشد که محصولاتی با کیفیت تولید می کند .

فروش عمده فیلتر کربن اکتیو سافت واتر

فروش عمده فیلتر کربن اکتیو سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط