فروش فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر

فروش فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر

فیلتر الیافی از جنس پلی پرو پیلن می باشد و در مرحله اول فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب از آن استفاده می شود . فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر به حذف شن و ماسه و گل و لای موجود در آب می پردازد و در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از این فیلتر استفاده می شود .

این فیلتر قادر به حذف ذرات معلق جامد موجود در آب که در ابعاد 5 میکرون هستند ، می باشد . ساختار فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر به حالت لایه لایه می باشد که این لایه ها به هم دیگر چسبیده اند و فشردگی لایه های درونی بیشتر از فشردگی لایه های بیرونی می باشد .

از فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر در فیلتراسیون آب کارخانه ها ، رستوران ها ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها استفاده می شود .

در هنگام خرید این فیلتر باید به دقت فیلتر توجه کنیم . به طور کلی این فیلتر در دقت های متفاوتی تولید می شوند . هر چه قدر تراکم الیاف پلی پرو پیلن بیشتر باشد و همچنین دقت آن بالاتر باشد ، آب عبوری از این فیلتر در نهایت خالص تر خواهد شد .

فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر از کیفیت بالایی برخوردار است و استانداردهای مختلف را دریافت نموده است . طول عمر این فیلتر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد از جمله کیفیت آب ورودی به این فیلتر .

عمر این فیلتر به طور کلی 3 ماه می باشد و پس از این مدت باید تعویض شود . عدم تعویض به موقع این فیلتر تبعاتی دارد و باعث رشد میکروارگانیسم های اشباع شده در این فیلتر می شود و این موضوع سبب آسیب زدن به بدن نیز می شود .

فروش فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

فروش فیلتر الیافی 20 اینچ سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط