فیلترهای کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه موادی را از آب حذف می کنند ؟

فیلترهای کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه موادی را از آب حذف می کنند ؟

فیلترهای کربن از فیلترهای اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به حساب می آید و در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی به صورت سه فیلتر در سه مرحله مختلف ارائه می شوند. کربن فعال شده خاصیت جذب بالایی دارد به همین دلیل در فیلترهای کربن اکتیو گرانول، کربن بلاک و پست کربن یافت می شود. در واقع قدرت جاذب کربن سبب می شود تا مواد شیمیایی موجود در آب در بین منافذ کربن به دام بی افتد.

فیلترهای کربنی در حالت کلی در حذف بخشی از مواد شیمیایی موثر هستند. البته نه تمامی مواد شیمیایی. موادی که کربن قادر به حذف آن ها است شامل کلر، بنزین، رادون، ترکیبات تری هالومتان ها، مواد شیمیایی آلی نظیر آفت کش ها و علف کش ها و سایر مواد شیمیایی که ساخت بشر می باشند و ممکن است طی تماس با آب وارد شیر ورودی آب به خانه ها شود.

همان گونه که گفته شد کربن فعال قادر به حذف تمامی آلاینده ها نمی باشد. کربن فعال به صورت خاص در حذف آلاینده هایی نظیر املاح غیر ارگانیک حل شده و فلزات سنگین چون مواد معدنی، نمک ها، آرسنیک، آزبست، فلز باریم و جیوه موفق نیستند. البته اگر کیفیت کربن مورد استفاده در فیلتر بالا باشد می تواند بخشی از آلاینده هایی چون آهن، منگنز و سولفید هیدروژن را نیز حذف کند.

از فیلترهای کربنی بیشتر برای حذف رنگ، بو و مزه ی نامطبوع آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شود. زیرا وظیفه ی حذف فلزات سنگین، منگنز، نیترات و مواد شیمیایی بر عهده ی فیلتر ممبران است.

کربن هایی که بر پایه مواد گیاهی نظیر پوسته نارگیل، پوسته گردو و پوست پسته باشند از قدرت جذب بالاتری نسبت به کربن های شیمیایی برخوردار هستند.

کمپانی سافت واتر (soft water) از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی است و تمامی استانداردهای لازم را در ساخت محصولات خود به کارمی برد. تمامی فیلترهای کربنی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر استفاده می شود از مواد طبیعی ساخته شده اند و هیچ گونه عوارض جانبی برای سلامت انسان را به وجود نخواهند آورد.

فیلترهای کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه موادی را از آب حذف می کنند ؟

فیلترهای کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه موادی را از آب حذف می کنند ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط