فیلترکربنی نیمه صنعتی تصفیه آب سافت واتر

فیلترکربنی نیمه صنعتی تصفیه آب سافت واتر

می دانیم که از کربن به خصوص کربن فعال استفاده های فراوانی در پاکیزه سازی و جداسازی آلودگی ها می شود.به طور کلی برای حذف کلر و ترکیبات آن ،هالو استیک اسید ،تری هالومتان ، مواد  و آلاینده های شیمیایی استفاده می شود.به طور معمول در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی  از کربن فعال به صورت پودری و بلاک در مرحله دوم و سوم  استفاده می شود که می تواند طعم بد و بو نا مطبوع و رنگ کدر  را به طور کامل از بین ببرد.کربن پودر ی که به نام کربن گرانول با GAC  معروف است به صورت دانه ای می باشد و به علت ساختار خاص آن فشار آب را کاهش می دهد.

کربنی که به صورت پودری استفاده می شود باید با بدن سازگار بوده و از موادی مثل پوست نارگیل و گردو و پسته ساخته شده باشد.عملیات به این شکل است که آب از بین کربن های فعال پودری عبور می کند و این کربن ناخالصی ها را جذب کرده  آب خارج می شود.نحوه نصب آن باید توسط کارشناسان انجام شود زیرا ورودی آب از یک طرف می باشد.

باید به کیفیت کربن و مواد تشکیل دهنده آن توجه شود زیرا اگر کربن استفاده شده ( مخصوصا در ابعاد بزرگتر صنعتی و نیمه صنعتی) نامرغوب باشد نه تنها عمل تصفیه و حذف نا خالصی را انجام نمی دهد بلکه ممکن است برای سلامتی مضر باشد.زمان تعویض هر کدام از این فیلتر ها تا 6 ماه است و کر تعویض نشود باعث خرابی ممبران و فیلتر های دیگر می شود.

فلیتر کربنی در دستگاه تصفیه آب خانگی و دستگاه تصفیه آ نیمه صنعتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی و پیش تصفیه ورودی ساختمان و موتور خانه ها استفاده می شود.

فیلترکربنی نیمه صنعتی تصفیه آب سافت واتر

فیلترکربنی نیمه صنعتی تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در صنعت آب و فاضلاب مفتخر به ارائه و توزیع انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی برای شما مشتریان گرامی است . شما عزیزان می توانید با شماره های تماس با ما در ارتباط باشیدو از کارشناسان CCRA مشاوره بگیرید. همچنین می توانید به صورت آنلاین از سایت www.shopccra.com  خرید اینترنتی انجام دهید.

مطالب مرتبط