فیلتر الیافی نخ تابیده 5 میکرون سافت واتر

فیلتر الیافی نخ تابیده 5 میکرون سافت واتر

کاربرد این فیلتر همانند فیلتر الیافی صنعتی است و از آن در دستگاه های تصفیه آب برای حذف شن و ماسه ، گل و لای،لجن،خاک ،زنگ لوله ها،جلبک،رسوب و همچنین ذرات فیزیکی آن استفاده می شود .

آب با فشار وارد این فیلتر تصفیه آب می شود و در نتیجه با عبور از دیواره های آن ذرات ناخالص در فیلتر نخ تابیده گرفتار و اجازه عبور پیدا نمی کنند پس در نهایت به این صورت فرایند تصفیه آب انجام می شود.

تفاوت هایی بین فیلتر نخی و فیلتر الیافی وجود دارد که از مهم ترین آن ساختار فیلتر نخ تابیده است که باعث می شود حجم بیشتری از رسوبات را در خود ذخیره کنند .

از فیلتر نخ تابیده صنعتی می توان در دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و انواع دیگر دستگاه ها استفاده کرد .

این فیلتر را هر 3 ماه یک بار باید عوض کرد و همچنین آن سازگار با انواع هوزینگ هاست.

این فیلتر با قطر 5 ،10 سانت و ارتفاع 50 سانت و دقت 5 میکرون می باشد که از مزایای آن می توان به قابل شست وشو بودن  لایه بیرونی فیلتر اشاره کرد .

  فیلتر الیافی نخ تابیده سافت واتر ساخت کشور تایوان است و از پلی پروپیلن ، پنبه جاذب و الیاف شیشه ای تشکیل شده است که به طرزی زیبا و باظرافت بالا روی محور های چند سوراخ پیچیده شده اند.

این فیلتر شبیه به فیلتر pp است اما با عملکردی پایدار تر، از این فیلتر برای تصفیه آب های صنعتی قبل از فیلتراسیون استفاده می شود .

این فیلتر ها از الیاف های درجه 1 ساخته شده اند و می توانند ناخالصی های آب شما را کاهش دهند. این فیلتر ها برای هویزینگ های جانبو و مینی جانبو نیز استفاده می شوند.

فیلتر نخ تابیده شده طوری طراحی شده است که دبی بالایی داشته باشد به اینصورت که یک ماده پلی پروپیلن با الگوی منظمی در اطراف هسته پیچیده شده است.

در آخر می توان گفت این فیلتر هابیشتر در مکان هایی با کمبود جا مواجه هستند استفاده می شوند .

فیلتر الیافی نخ تابیده 5 میکرون سافت واتر

فیلتر الیافی نخ تابیده 5 میکرون سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط