فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

اینفرارد یا مادون قرمز یکی از طیف های اشعه خورشید است که تاثیر بسزایی در رشد گیاهان و البته زندگی انسان دارد. از قابلیت های این اشعه در صنعت تصفیه آب نیز برای طراحی فیلترهای مکمل یا آپشنال استفاده می کنند.

استفاده از فیلترهای اینفرارد که با عنوان فیلتر انرژی زا یا اکسیژن ساز نیز شناخته می شوند، برای ایجاد فضای اکسیژنه در آب بسیار موثر است و باعث می شود کیفیت نهایی آب مصرفی ارتقاء پیدا کند.

این فیلتر از مواد بیو سرامیکی ساخته می شود، در واقع این فیلتر به صورت اینلاین طراحی می شود و یک کپسول است که درون آن با مواد ساطع کننده اشعه مادون قرمز پر شده است و در مسیر جریان آب قرار می گیرد.

این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ اشعه و نوری در داخل این فیلتر وجود ندارد و در این فیلتر تنها مواد بیوسرامیک باعث ایجاد خاصیت مادون قرمز و تولید آب اکسیژنه می شوند.

مادون قرمز باعث می شود تا ساختار مولکول های آب شکسته شوند و با شکسته شدن ساختار مولکولی آب مولکول های اکسیژن به وجود می آیند و به طبع سطح اکسیژن موجود در آب بالاتر می رود.

وجود اکسیژن در آب باعث می شود سوخت و ساز بدن بالاتر برود و هضم غذا آسان تر انجام شود، جذب اکسیژن همچنین منجر به شفاف شدن پوست شده و برای اعصاب نیز بسیار مناسب است.

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مجهز به فیلتر اکسیژن ساز یا انرژی زا نیستند، اما از آنجایی که این دستگاه ها قابلیت ارتقاء دارند.

می توان فیلتر اکسیژن ساز را در مراحل انتهایی دستگاه نصب کرد و از مزایا بسیار مفید آن بهره برد.

فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط