فیلتر توری صنعتی سافت واتر

فیلتر توری صنعتی سافت واتر

به طور کلی فیلتر توری در دستگاه ها تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب صنعتی ، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و پیش تصفیه ورودی ساختمان و موتورخانه ها و تاسیسات استفاده می شود.با توجه به آب ورودی که وارد دستگاه تصفیه آب می شود اگر دارای TDS بالایی باشد و ذرات درشت و معلق مانند شن و ماسه رسوبات داشته باشد از فیلتر توری استفاده می کنند.

فیلتر توری مانع عبور ذرات و ناخالصی های درشت می شود و از خرابی بقیه فیلتر ها و کوتاه شدن عمر فیلتر الیافی( مرحله یک ) جلوگیری می کند و همچنین هزینه های سرویس و نگهداری فیلتر ها را کاهش می دهد.محل قرارگیری فیلتر توری معمولا قبل از همه ی فیلتر ها در مرحله ی اول می باشد.

از همه مهم تر هزینه ی ارتقا فیلتر دستگاه تصفیه آب م باشد که علاوه بر مفید بودن برای فیلتر های دیگر قابلیت شستشو هم دارد و تا زمانی که در اثر برخورد با ذرات پاره نشود می توان استفاده کرد.

از نظر جنس در دو نوع زیر وجود دارد :
پلی پرو پیلن پلاستیکی
پلی پرو پیلن استیلی

که جنس اول برای زمانی که با آب سرد سرو کار داریم استفاده می شود و ضعیف تر از جنس استیل آن می باشد.همه ی فیلتر های توری با دقت های 25 میکرون تا 100 میکرون وجود دارند که نوع خانگی آن 10 اینچ اسلیم و نوع نیمه صنعتی آن 20 اینچ اسلیم می باشد.

فیلتر توری صنعتی سافت واتر

فیلتر توری صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در صنعت آب و فاضلاب مفتخر به ارائه و توزیع انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی برای شما مشتریان گرامی است . شما عزیزان می توانید با شماره های تماس با ما در ارتباط باشیدو از کارشناسان CCRA مشاوره بگیرید. همچنین می توانید به صورت آنلاین از سایت www.shopccra.com  خرید اینترنتی انجام دهید.

مطالب مرتبط