فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر

قبل از هر چیز باید توضیح دهیم که فیلتر ممبران در مصارف خانگی و صنعتی کاربرد دارد و از روش اسمز معکوس استفاده می کند . وظیفه این غشاء برای حذف میکروب ها و باکتی ها و به طور کل آلودگی ها با دقت 0.0001 میکرون است به این معنا که آب خروجی از این قطعه بدون هیچ مواد معدنی و آلاینده می باشد و به صورت آب مقطر دریافت می شود.به همین دلیل است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی بعد از این فیلتر فیلتری قرار می دهند تا مواد معدنی که باید در آب آشامیدنی باشد و برای بدن انسان الزامی است ،به آب برگردد (فیلتر مینرال).

فیلتر های ممبران می توانند میکروفیلتراسیون ،اولترافیلتراسیون و نانو فیلتراسیون باشند.

فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر مرحله چهارم فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اسمز چیست ؟

با یک مثال ساده توضیح می دهیم .فرض کنید در یک ظرف که به دو نیمه با غشا (مثل لایه های ممبران) تقسیم شده است در یک نیمه آب نمک غلیظ  در نیمه دیگر آب نمک رقیق اضافه می کنیم.این غشا بخش حلال (آب) را از خود عبور می دهد ولی نمک ها سرجای خود هستند.با اضافه شده آب از قسمت رقیق به قسمت غلیظ،هر دو نیمه دارای آب نمک غلیظ می شود.

در اینجا آب در واقع آلوده شد ، به همین خاطر است که ما از روش اسمز معکوس برای جداسازی ناخالصی ها استفاده می کنیم.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا 

پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط