فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

در سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی که از فناوری اسمز معکوس استفاده می شود فیلتر ممبران مهمترین فیلتر در حذف آلاینده های موجود در آب است.

فیلتر ممبران، از غشای نیمه تراوا و از جنس پلی آمید ساخته شده است. در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر آب با کمک پمپ به فیلتر ممبران وارد شده و غشای نیمه تراوا آن از عبور آلاینده های موجود در آب جلوگیری می کند و همچنین سختی آب را کاهش می دهد.

فیلترهای ممبران ظرفیت های متفاوتی دارند و در دستگاه های مختلف به کار برده می شوند.

فیلترهای ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر دارای ظرفیت 100 گالن تا 800 گالن هستند که بسته به ظرفیت دستگاه و موارد استفاده از تعداد بیشتری فیلتر ممبران استفاده می شود.

طول عمر فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتربه عواملی بستگی دارد. از جمله این عوامل میزان مصرف آب است که اگر از مقدار معمول بیشتر شود عمر فیلتر ممبران کوتاه می شود.

کیفیت فیلترهای پیش تصفیه اگر خوب نباشد آلاینده های موجود در آب به فیلتر ممبران وارد شده و طول عمر آن را کاهش می دهد.

اگر کیفیت پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی   پایین باشد، فشار آب برای ورود به فیلتر ممبران مناسب نبوده و طول عمر فیلتر ممبران را تحت تاثیر قرار می دهد.

فیلترهای ممبران از پلی آمید ساخته شده اند اگر میزان کلر موجود در آب توسط فیلترهای پیش تصفیه گرفته نشود به این فیلتر وارد شده و باعث کاهش طول عمر آن می شود.

همچنین اگرکیفیت فیلتر ممبران پایین باشد و میزان سختی آب زیاد باشد، طول عمر فیلتر ممبران کاهش پیدا می کند.

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط