فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر از غشای  نیمه تراوا است یعنی  از ورق های نازک پلاستیکی تشکیل شده است که سوراخ ها و منافذ ریز در آن وجود دارد اندازه منافذ برای انواع مختلف تصفیه آب متفاوت است . شکل این فیلتر به صورت استوانه ایی است  .

اسمز معکوس یکی از رایج ترین و موثرترین روش تصفیه آب است که فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر می تواند با استفاده از روش اسمز معکوس  آب خالصی را به وجود آورد یعنی این که تمام نیترات کلر وذرات دیگر آب را حذف می کند که مانع از عوامل بیماری زا و باکتری زا موجود در آب می شود.

این فیلتر در زمینه مهندسی و نیمه صنعتی برای شیرین کردن ، تصفیه کردن آب شهری و حتی تصفیه فاضلاب کاربرد دارد که بسته به نوع کاربرد انواع مختلفی دارد. این فیلتر طعم آب را بهبود می بخشد .

 عمر فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر بین یک تا دو سال می باشد و ممکن است به دلیل برخی از موارد عمر آن کاهش یابد در مواقعی که TDS آب منطقه به طور شدید  بالا باشد فیلتر ممبران زود به زود خراب می شود.

 می توان ازفیلتری به عنوان محافظ ممبران که در واقع فیلتر پلی پروپلین  یا همان فیلتر مرحله یک می باشد قبل ازممبران استفاده نمود تا عمر ممبران کمی افزایش یابد.

به طور کلی زمان تعویض این فیلترها بسته به میزان آلودگی آب ورودی و نوع پیش تصفیه متفاوت است.

ازبرندهای معروف فیلتر ممبران می توان به CSM کره، Filmtec آمریکا، Hydranautics  آمریکا،  Toray و  koch اشاره کرد.

مشخصات فنی فیلتر ممبران سافت واتر:

جریان نفوذ  فیلتر : 300GPD

قطر فیلتر : 3 اینچ

طول فیلتر : 12 اینچ

فشار تست شده فیلتر : 65 Psi

دمای تست شده فیلتر : 25 درجه سانتی گراد

آب تصفیه شده در ساعت : 100لیتر 

فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری متفاوت از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

مطالب مرتبط