فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

یک دستگاه تصفیه آب خانگی از جمله برند سافت واتر SOFTWATER دارای استاندارد سازمان بهداشت جهانی می باشد که این استاندارد تعیین می کند دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه و با چه وسیله ای عمل تصفیه آب ر انجام دهد و چند مرحله باشد.بیشتر دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای هستند که فیلتر مرحله آخر آن ها به نام فیلتر مینرال یا مواد معدنی معروف می باشد.طبق همین استاندارد و نظر بعضی از کارشناسان آب خروجی دستگاه نیازی به فیلتر مینرال ندارد و تا حدی مواد معدنی را دارا می باشد. به هر حال برای نگران نبودن در مورد این که همراه با حذف ناخالصی ها و مواد مضر ،مواد معدنی و لازمه بدن هم حذف می شود و آب آشامیدنی باید این مواد را به بدن انسان برساند از فیلتر مینرال در اکثر دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می کنند.

گفتیم که بعد از فیلتر ممبران آب به صورت مقطر است و PH آن هم روی 0 می باشد (به طور عادی) یعنی هیچ گونه  املاحی ندارد . بدن انسان با نوشیدن آب باید بخشی از املاح معدنی را تامین کند که برای حل مشکل از مینرال استفاده می کنیم.عملکرد آن هم به صورتی که در طبیعت است انجام می شود یعنی با عبور آب از بستر سنگ ها املاحی مثل پتاسیم سدیم منیزیم کلسیم و غیره به آن اضافه شده و سختی آن تا حدی بالا می رود.

به طور معمول عمر مفید این فیلتر یک سال و نیم است و در هنگاه خرید به دارا بودن استاندارد های NSF , FDA , CE, WQ توجه کنید.

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط