فیلتر مینرال سافت واتر مدل WWH19

فیلتر مینرال سافت واتر مدل WWH19

فیلتر مینرال سافت واتر مدل WWH19 یکی از فیلترهای مکمل دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس است که در مرحله ششم دستگاه نصب می شود.

می توان گفت که فیلتر مینرال سافت واتر فیلتری است که توانایی حذف املاح را ندارد بلکه بعضی از مواد معدنی مفید برای بدن را به آب تصفیه شده اضافه می کند.

از آنجائیکه آب در پنج مرحله اول به طور کامل تصفیه می شود و تمام املاح از آب گرفته می شود شاید مزه تلخی بگیرد وجود فیلتر مینرال سافت واتر برای بهبود بخشیدن مزه آب است به همین علت بودن این فیلتر بهتر از نبودنش است.

فیلتر مینرال سافت واتر مدل WWH19 نیز ساخت کشور تایوان است. این فیلتر به طور معمول یک سال و نیم عمر می کند و صد البته که این زمان وابسته به نوع سختی آب ورودی و تعویض به موقع فیلترهای قبلی می باشد.

در زمان تعویض فیلتر مینرال سافت واتر اول شیر آب ورودی و شیر مخزن را ببندید و دستگاه را از برق بکشید. شیر برداشت را باز کنید تا آب باقیمانده در شیر برداشت خالی شود.

اکنون اتصالات فیلتر قدیمی را باز کنید و به جهت قرار گرفتن فیلتر قبلی دقت کنید و هم جهت با فلش فیلتر جدید را به اتصالات وصل کنید البته باید با نوار تفلون پیچیده شوند.

فقط نوار تفلون را بیش از حد نپیچید چون باعث شکستگی فیلتر مینرال سافت واتر می شود. حالا شیر مخزن را باز کنید تا آب از فیلتر جدید عبور کند و اگر کثیفی دارد آن را بشویید و آنقدر اجازه دهید آب برود که آب خروجی شفاف شود وقتی از شفاف شدن آب مطمئن شدید دستگاه را به برق بزنید تا کار کند.

فیلتر مینرال سافت واتر مدل WWH19

فیلتر مینرال سافت واتر مدل WWH19

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط