فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سافت واتر

برند سافت واتر یکی از برندهای معتبر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد . این برند همه ی استانداردهای لازمه و مربوطه را از سازمان های جهانی دریافت کرده است .

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سافت واتر وظیفه کامل کردن فرآیند تصفیه آبی که در مرحله اول و دوم انجام شد را دارد . این فیلتر توانایی حذف ذرات و مواد شیمیایی باقی مانده در آب را دارد . این فیلترتوانایی حذف کلر موجود در آب را نیز دارد و طعم و بوی آب را بهبود می بخشد .

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سافت واتر دارای کارتریج است که روی آن منافذی وجود دارد . درون کارتریج کربن هایی با ساختار ریز و متخلخل وجود دارد که مواد شیمیایی و ذرات موجود در آب را به خود جذب می کند .

فیلترهای کربن بلاک صنعتی و نیمه صنعتی از نظر عملکرد و کاربرد مشابه فیلتر کربن خانگی می باشد . تفاوت فیلترکربن بلاک صنعتی و نیمه صنعتی با فیلتر کربن بلاک خانگی در ابعاد واندازه آن ها می باشد که ابعاد فیلتری که در بخش نیمه صنعتی استفاده می شود بزرگ تر می باشد و به طور معمول 20 اینچ می باشد .

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی مقاومت و تحمل بالاتری نسبت به فیلتر کربن بلاک خانگی دارد . فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی درای هوزینگ های مخصوص خود می باشد .

تعویض به موقع این فیلترها نکته ای حائز اهمیت می باشد و عدم تعویض فیلترها باعث ایجاد مشکلاتی در دستگاه تصفیه آب می شود از جمله رشد باکتری ها و میکروارگانیسم های دیگر و همچنین در صورت تعویض نشدن فیلتر ، مواد شیمیایی جمع شده در آن وارد فیلتر ممبران می شوند و سبب آسیب زدن به آن خواهند شد . زمان تعویض فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سافت واتر هر 9 ماه یک بار می باشد .

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط