فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 10 اینچ جامبو سافت واتر

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 10 اینچ جامبو سافت واتر

سافت واتر (soft water) از قدیمی ترین برندهای تایوانی در زمینه تولید و عرضه سیستم ها و فیلترهای تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی است. سافت واتر با سال ها تجربه فراوان در این زمینه توانسته است محصولات بسیار کارآمدی را به بازار عرضه کند. تمامی محصولات این برند در بازار ایران به راحتی یافت می شوند.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 10 اینچ جامبو سافت واتر ساخت کشور تایوان بوده و از نظر کیفیتی فیلتری بسیار قابل اطمینان است. این فیلتر توسط سازمان های جهانی معتبر از جمله CE، SGS، WQA،NSF ، ISO مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است.

فیلتر کربن بلاک 10 اینچ جامبو سافت واتر در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه دارد تا مواد و آلاینده های شیمیایی نظیر کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها، سموم دفع آفات و طعم و مزه نامطبوع آب را حذف نماید. این فیلتر به عنوان فیلتر پیش تصفیه در سومین مرحه از سیستم تصفیه آب قرار می گیرد و به نوعی عملکرد فیلترهای پیش تصفیه قبل از خود را تکمیل می نماید.

کربن مورد استفاده در این فیلتر بر پایه گیاهی بوده و به خوبی قادر به جذب آلاینده ها می باشد.کربن های درون این فیلتر طی فرآیندهای مختلف فعال شده است و دارای مساحت وسیعی برای جذب آلاینده ها می باشد.

طول عمر فیلتر کربن بلاک به عوامل گوناگونی از جمله میزان آلاینده های موجود در آب بستگی دارد اما به صورت کلی این فیلتر تا حداکثر 9 ماه قابل استفاده می باشد. دقت داشته باشید که این فیلتر قبل از نصب باید شستشو داده شود تا آب سیاه رنگ آن به طور کامل خارج شود.

مشخصات فنی :

  • دقت تصفیه : 5 میکرون
  • طول عمر فیلتر : حداکثر تا 9 ماه
  • محدوده دمای آب ورودی : 2-38 درجه سانتی گراد
  • محدوده فشار آب ورودی : 10-40 psi

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 10 اینچ جامبو سافت واتر

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 10 اینچ جامبو سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط