قطعات قابل تعویض در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

قطعات قابل تعویض در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

قطعاتی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر قابل تعویض هستند که شامل موارد زیر است:

شیر برداشت اهرمی، پمپ تصفیه ، فیلترهای تصفیه ،یراق آلات دستگاه، مخزن ذخیره و گیج فشار را می توان تعویض نمود.

پمپ تصفیه آب سافت واتر :

قسمت مهم در دستگاه تصفیه آب پمپ تصفیه می باشد. پمپ دستگاه مهم ترین کار را در اسمز معکوس انجام می دهد زیرا برای ایجاد فشار اسمزی به پمپ نیاز داریم.

نشتی کلگی پمپ یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای دستگاه تصفیه آب به وجود بیاید که همراه با سر و صدای زیاد است. پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر اصل طول عمر بالای دارد و امکان خراب شدن آن کم است.

هواگیری دستگاه تصفیه آب سافت واتر

برای هواگیری دستگاه تصفیه آب به اندازه گیری فشار مخزن نیاز است که این کار به وسیله فشار سنج انجام می شود. اگر فشار سنج صفر را نشان دهد این فشار در حالت نرمال است اما اگر صفر نباشد نیاز به هواگیری دارد. اگر دستگاه هواگیری نشود ممکن است بی وقفه کار کند.

گیج فشارسنج دستگاه تصفیه آب سافت واتر

گیج فشار آب را از پمپ به سمت فیلتر ممبران نشان می دهد. گیج ها دو نوع هستند گیج های روغنی و گیج های خشک

گیج های روغنی بهتر از نوع خشک آن هستند و طول عمر بیشتری دارند. فشار روی گیج اگر از 50 کمتر باشد فیلتر ممبران کار خود را به خوبی انجام نمی دهد و فشار بالای 150 باعث ترکیدن آن می شود.

قطعات قابل تعویض در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

قطعات قابل تعویض در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط