مایعات مورد استفاده در گیج های فشار دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مایعات مورد استفاده در گیج های فشار دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر علاوه بر قطعات اصلی و ضروری دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، دارای قطعاتی مکمل می باشند که به فرآیند هر چه بهتر تصفیه آب و کمک به عیب یابی سیستم بسیار موثر هستند.

یکی از این قطعات که در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز مکعوس سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرد، گیج فشار است.

گیج فشار در اغلب موارد بر گوشه براکت دستگاه و در قسمت بالا نصب می شود و وظیفه دارد تا فشار آب جمع شده درون هوزینگ ممبران را نشان دهد.

گیج های فشار در دو نوع خشک و روغنی تولید می شود و نوع روغنی آنها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا عملکرد و دقت بالاتری دارند.

گلیسیرین رایج ترین مایعی است که در گیج های فشار روغنی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این روغن برای جلوگیری از لرزش ها و ارتعاشات عقربه گیج مورد استفاده قرار می گیرد.

سیلیکون از دیگر مایعاتی است که در برخی از این گیج ها مورد استفاده قرار می گیرد. سیلیکون نسبت به سایر روغن ها حتی در دماهای بسیار پایین ویسکوزیته کمتری دارند و گیج های حاوی سیلیکون برای کاربردهایی که تغییرات دمای شدید دارند مورد استفاده بیشتری قرار می گیرند.

مزیت استفاده از گیج های روغنی :

  • گیج های فشار روغنی ارتعاشات عقربه گیج را جذب می کنند و بدین ترتیب فشار پشت فیلتر ممبران را دقیق تر نشان می دهند.
  • گیج های فشاری که با استفاده از روغن پر شده اند قابلیت اطمینان و یکپارچگی سیستم را برای اندازه گیری فشار در شرایط های عملیاتی شدید تقویت می کنند.
مایعات مورد استفاده در گیج های فشار دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مایعات مورد استفاده در گیج های فشار دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط