محدود کننده فاضلاب در تصفیه آب

محدود کننده فاضلاب در تصفیه آب

کنترل خروجی فاضلاب تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب وظیفه محدود کننده جریان می باشد. در سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس با تامین فشار مناسب توسط پمپ، آب در پشت فیلتر ممبران جمع شده که نیاز به کنترل دارد. این کنترل خروجی فاضلاب می تواند بازدهی مناسبی در سیستم تصفیه آب داشته باشد. به همین دلیل است که محدود کننده فاضلاب نقش مهمی در دستگاه تصفیه آب دارد. نام دیگر محدود کننده فاضلاب نیز فلو فاضلاب یا کپسول فاضلاب است.

آب با فشار ایجاد شده توسط پمپ وارد هوزینگ فیلتر ممبران می شود و در پشت فیلتر جمع می شود. اگر مسیر خروجی باز باشد کل آب ورودی از هوزینگ خارج شده و دیگر امکان معکوس شدن جریان وجود ندارد به همین جهت یک محدود کننده فاضلاب در مسیر خروجی قرار داده شده تا حجم آب پساب محدود شود و در نهایت عمل جدا سازی آلاینده ها و ناخالصی ها شروع خواهد شد. طبقه بندی محدود کننده های فاضلاب بر اساس حجم آبی است که در هر دقیقه از آن خارج می شود. برای مثال محدود کننده 400 به این معنی است که در هر دقیقه تنها 400 سی سی پساب اجازه خروج دارد. نوع محدود کننده با توجه به ظرفیت فیلتر ممبران، طول عمر فیلتر ممبران، فشار پمپ و غیره تعیین می شود.

فلو فاضلاب ممکن است پس از مدت زمان طولانی آسیب ببیند و به صورت دوره ای و هر چند سال یک بار نیاز به تعویض پیدا می کند. چون در غیر این صورت به سرعت سبب خرابی فیلتر ممبران نیز خواهند شد و همچنین پمپ دستگاه تصفیه آب نیز دچار مشکلات متعددی می شود.

میزان و حجم فاضلابی که از محدود کننده جریان خارج می شود کیفیت آب تصفیه شده را نشان می دهند.

محدود کننده های فاضلاب در حجم های مختلف 300 ، 400 ، 500  سی سی و حتی بیشتر وجود دارند.

البته بعضی از انواع محدود کننده های فاضلاب قابلیت تنظیم دبی خروجی را نیز دارند.

محدود کننده فاضلاب در تصفیه آب

محدود کننده فاضلاب در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط