محل اتصال لوله فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

محل اتصال لوله فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمزمعکوس سافت واتر (soft water) دارای بخشی هستند که فاضلاب و یا پسماند از آن خارج می شود. در واقع حجم مشخصی از آب ورودی به سیستم از خروجی فاضلاب به عنوان پساب خارج می شود.

این کار برای بالا بردن طول عمر فیلتر ممبران بسیار ضروری است زیرا اگر پساب ناشی از فیلتراسیون در غشاء ممبران باقی بماند به سرعت فیلتر ممبران را خراب می کند.

به همین دلیل در این سیستم ها بخشی از آب تصفیه شده ذخیره می شود و بخشی دیگر از آب که مقدار بیشتری دارد به عنوان پسماند با فاضلاب از آن خارج می شود.

این جداسازی توسط هوزینگ ممبران انجام می شود و خروجی آب تصفیه شده به مخزن ذخیره منتقل می شود. خروجی آب فاضلاب نیز به قطعه ای استوانه ای شکل به نام محدود کننده جریان (فلو فاضلاب) وارد می شود و پس از آن به یک لوله فاضلاب ریخته می شود.

بست فاضلاب که با عنوان بست کمربندی نیز شناخته می شود به لوله فاضلاب متصل می گردد و مانع از نشتی پساب می شود. برای پیدا کردن خروجی فاضلاب، خروجی که از مرکز هوزینگ ممبران دورتر است مربوط به خروجی فاضلاب می شود.

شیلنگ تصفیه آب به عنوان رابط وظیفه دارد تا این پساب را به خروجی فاضلاب تخلیه نماید. قطعات کمکی مانند بست فاضلاب تصفیه آب و محدود کننده جریان فاضلاب به انجام صحیح این فرآیند بسیار کمک می کنند.

انتخاب صحیح فلو فاضلاب در روند کاری سیستم بسیار مهم است. برای مثال فلو فاضلاب 400، در هر دقیقه تنها اجازه خروج 400 سی سی پساب را می دهد اگر این حجم از خروجی فاضلاب از مقدار مجاز کمتر باشد فاضلاب ممبران با سرعت و مقدار کمتری خارج می گردد و در نهایت فیلتر ممبران کارایی خود را زودتر از دست می دهد.

محل اتصال لوله فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

محل اتصال لوله فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط