مدار برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مدار برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

سافت واتر (soft water) برندی بسیار معروف و شناخته شده در صنعت عظیم تصفیه آب است. به جرعت می توان گفت کمپانی سافت واتر از قدیمی ترین کمپانی های تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی و فیلترهای تصفیه می باشد. این برند سال ها با ارائه و تولید محصولات بسیار با کیفیت توانسته است در این صنعت عظیم جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی این برند با روش های مختلفی از جمله اسمز معکوس و یا اولترا فیلتراسیون کار می کنند. در دستگاه های تصفیه آبی که به روش اسمز معکوس عمل می کنند به دلیل وجود فیلتر ممبران، وجود پمپ نیز ضروری می باشد. زیرا فیلتر ممبران تنها با فشار بالای پمپ قادر به تصفیه آب می باشد و این فشار تنها توسط پمپ ایجاد می شود.

در کنار پمپ در سیستم تصفیه آب سافت واتر قطعات کنترل کننده دیگری نیز وجود دارد تا دستگاه بتواند به صورت خودکار فرآیند تصفیه را انجام دهد. قطعاتی که بر روی مداری در کنار پمپ قرار می گیرند عبارتند از :

  • ترانس یا آداپتور
  • سوئیچ فشار بالا
  • سوئیچ فشار پایین
  • شیر برقی

تمامی قطعات نام برده شده باید به یکدیگر متصل باشند. نحوه این اتصال به گونه ای است که سیم خروجی از ترانس به طور مستقیم به سوکت سوئیچ فشار بالا وصل شده و سوکت سوئیچ فشار پایین نیز به صورت مستقیم به سوکت سوئیچ فشار بالا متصل می گردد. هر دو سیم های موجود در شیر برقی نیز به پمپ وصل می شود تا در هنگام شروع کار پمپ، شیر برقی نیز مسیر جریان آب را وصل کند و در مواقع نیاز جریان آب را قطع کند.

 شیر برقی، سوئیچ های فشار و آداپتور به صورت سری در کنار پمپ قرار گرفته اند و با قرار گرفتن در کنار یکدیگر مداری را در سیستم تصفیه آب خانگی سافت واتر ایجاد می کنند. نحوه نصب و ایجاد جریان صحیح در این مدار بسیار مهم است و این نکته در سیستم های تصفیه آب خانگی سافت واتر به خوبی رعایت شده است.

مدار برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مدار برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط