مزایا استفاده از فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مزایا استفاده از فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر اکسِژن ساز در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به عنوان فیلتر آپشنال مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه دارد با شکستن ساختار مولکولی آب، اکسیژن موجود در آب را افزایش دهد و به نوعی منجر به تولید آب اکسیژنه شود.

آب اکسیژنه مزایا بسیاری دارد و می تواند به حفظ سلامتی بیشتر افراد بسیار کمک کند. با این حال وجود این فیلتر در دستگاه ضروری نمی باشد و بنا به دلخواه و سلیقه مشتری می تواند به دستگاه اضافه شود.

وجود اکسیژن در آب می تواند سوخت و ساز بدن را بالاتر ببرد، با افزایش سوخت وساز بدن هضم غذا آسان تر انجام شده و بنابراین فشار کمتری به سیستم گوارشی افراد وارد می شود.

به صورت کلی نوشیدن آب سالم برای شفافیت و سلامت پوست بسیار مهم است، اما اگر میزان اکسیژن موجود در آب بالاتر باشد، پوست بسیار شفاف تر خواهد شد و در مدت زمان طولانی تری دچار چروک و خطوط ریز و درشت می شود.

مصرف آب اکسیژنه باعث می شود جذب اکسیژن برای بدن آسان تر باشد و بدین ترتیب سیستم ایمنی بدن بسیار تقویت می شود.

یکی دیگر از ویژگی ها و فواید قابل توجه نوشیدن آب اکسیژنه آرامش اعصاب است. در واقع اگر اکسیژن کافی به سلول های عصبی و نورون ها برسد، آرامش اعصاب و تمدد بسیار بیشتری در افراد به وجود خواهد آمد.

بنا به دلایل فوق پیشنهاد می شود اگر مایل هستید می توانید فیلتر اکسیزن ساز را به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر اضافه کنید و از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن بهره ببرید.

مزایا استفاده از فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مزایا استفاده از فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط