مزایا استفاده از فیلتر یو وی برای از بین بردن ویروس کرونا

مزایا استفاده از فیلتر یو وی برای از بین بردن ویروس کرونا

پرتو اشعه یو وی (UV) می تواند تا 99.99 درصد از کلیه میکروب ها و میکروارگانیسم های محیط و البته آب را از بین ببرد، به همین دلیل اشعه یو وی یکی از بهترین راه حل ها برای تصفیه آب است و با دقت بسیار بالا می تواند نسبت به حذف انواع ویروس ها و باکتری ها عمل نماید.

با شیوع ویروس کرونا استفاده از فیلتر یو وی بسیار رواج پیدا کرده است، البته از اشعه یو وی برای استریل سازی محیط های بیمارستانی نیز استفاده شده است.

اما امروزه به دلیل اینکه ویروس کرونا سراسر جهان را در برگفته است و شیوع آن بسیار رواج پیدا کرده است از فیلتر یو وی برای از بین بردن این ویروس بسیار استفاده می شود.

فیلتر یو وی برای استریل سازی محیط بسیار کاربردی است و با قدرت بسیار بالا کلیه ویروس های سطوح و محیط را از بین می برد.

این روش برای از بین بردن ویروس کرونا مزایا بسیاری نسبت به اسپری های الکلی به همراه دارد. زیرا الکل اشتعال زا است و می تواند برای افراد حساسیت ایجاد کند.

در ادامه مزایا اشعه یو وی را برای از بین بردن ویروس کرونا شرح خواهیم داد :

استفاده از فیلتر یو وی برای استریل سازی محیط بدون ایجاد هیچ گونه طعم و بو و مزه ای است. حتی اگر برای استریل کردن مواد غذایی از اشعه یو وی استفاده می کنید، اطمینان داشته باشید این فیلتر هیچ طعمی به ماده غذایی اضافه نمی کند.

در اشعه یو وی هیچ گونه ماده شیمیایی برای استریل کردن به محیط اضافه نمی شود.
حتی اگر PH محیط تغییر پیدا کند، عملکرد و قدرت اشعه یو وی به هیچ عنوان تضعیف نمی شود.

زمان لازم برای استریل کردن محیط و اشیاء توسط این فیلتر بسیار کوتاه است.

همچنین افزودن فیلتر UV در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر می تواند آب را از هر لحاظ استریل کند و آبی 100 درصد سالم در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

همچنین نوشیدن آب سالم باعث تقویت سیستم ایمنی می شود و از انتقال هرگونه ویروس و بیماری به بدن جلوگیری می کند.

مزایا استفاده از فیلتر یو وی برای از بین بردن ویروس کرونا

مزایا استفاده از فیلتر یو وی برای از بین بردن ویروس کرونا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط