مزایا و معایب سیستم های اولترافیلتراسیون خانگی سافت واتر

مزایا و معایب سیستم های اولترافیلتراسیون خانگی سافت واتر

به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با روش اسمز معکوس کار می کنند. اما از آنجایی که کمپانی سافت واتر (soft water) از قدیمی ترین سازندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی است برخی از دستگاه های تصفیه آب این کمپانی با روش اولترافیلتراسیون (UF) فرآیند تصفیه آب را انجام می دهند.

در روش اولترافیلتراسیون فیلترهای تصفیه به صورت سری قرار گرفته اند و تعداد فیلترها در آن می تواند از یک فیلتر تا تعداد نامتناهی متغیر باشد. در این سیستم در هر مرحله با توجه به نوع فیلتر انتخاب شده، برخی از آلاینده ها حذف می شوند. پس انتخاب فیلتر مناسب در عملکرد تولید آب تصفیه شده بسیار مهم است.

دستگاه های تصفیه آب با روش اولترافیلتراسیون بسیار آسان تشخیص داده می شوند. این سیستم ها مجهز به پمپ، آداپتور، سوئیچ های فشار، مخزن و خروجی فاضلاب نیستند. دستگاه های تصفیه آب اولترافیلتراسیون همچنین بدون برق کار می کنند.

مزایا سیستم تصفیه به روش اولترافیلتراسیون

  • ساختاری بسیار ساده دارند.
  • فضای محدودی را اشغال می کند و ابعاد کوچکی دارند.
  • برای کارکرد خود به برق نیاز ندارند. به دلیل اینکه بدون برق کار می کنند و مجهز به خروجی فاضلاب نیستند می توان آن ها را در هر محلی نصب کرد.
  • سرعت تصفیه و تولید آب تصفیه شده در فرآیند فیلتراسیون بالا است و تقریبا با فشار اولیه می توان آب تصفیه شده را برداشت و استفاده کرد.
  • هزینه سرویس و نگه داری سیستم اولترافیلتراسیون بدلیل نداشتن مخزن، پمپ و قطعات برقی بسیار کمتر است.
  • املاح موجود در آب را تا مقادیر بالایی در آب نگه می دارد.

معایب سیستم اولترافیلتراسیون

  • قادر به پایین آوردن سختی و شوری آب ورودی نمی باشد.
  • معمولا املاح سمی چون نیترات و نیتریت را نمی تواند حذف کند.
  • دقت تصفیه در روش UF از اسمز معکوس بسیار پایین تر است.
 مزایا و معایب سیستم های اولترافیلتراسیون خانگی سافت واتر


مزایا و معایب سیستم های اولترافیلتراسیون خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط