مشخصات اورینگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات اورینگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر
اورینگ، حلقه ای از جنس پلاستیک است که جهت جلوگیری از نشتی آب در هوزینگ و قطعات دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد، گوناگونی و تنوع در ابعاد و قطعات دستگاه سبب می شود تا انواع مختلفی از اورینگ ها برای کاربردهای متنوع طراحی و تولید شوند.

هر اورینگ دارای مشخصاتی است که بهتر است هنگام خرید به آنها دقت کنید تا بتوانید قطعه مورد نظر را در بهترین حالت عایق بندی کنید، با انتخاب اورینگ مناسب درصد احتمال نشتی آب به صفر نزدیک تر خواهد شد.

ضخامت اورینگ :

اورینگ ها از نظر ضخامت از 1 میلی متر تا 5 میلی متر و حتی بیشتر ساخته می شوند. با توجه به شیار قطعه ای که اورینگ باید در آن قرار بگیرد باید ضخامت مناسبی را انتخاب کرد تا اورینگ به طور کامل شیار را کیپ کند.

قطر داخلی اورینگ :

اورینگ ها معمولا دایره ای شکل هستند. برای انتخاب اورینگ مناسب، قطر داخلی آن باید با توجه به محلی که اورینگ در آن نصب می شود انتخاب گردد، البته از آنجایی که اورینگ ها خاصیت کشسانی دارند می توان اورینگ را کمی یشتر از اندازه واقعی آن کشید.

قطر خارجی اورینگ :

قطر خارجی اورینگ مجموع قطر داخلی و ضخامت اورینگ است.

شکل اورینگ :

سطع مقطع اورینگ ها می تواند به شکل دایره و یا به صورت تخت و مربعی باشد. اغلب اورینگ ها سطح مقطع دایره ای شکل دارند، اما آب بندی اورینگ هایی که سطح مقطع تخت دارند بهتر از دایره ای است.

با توجه به موارد فوق می توانید اورینگ مناسب و متناسب با قطعه مورد استفاده در دستگاه را انتخاب کنید، البته شاید اختلاف موارد فوق بسیار کم باشد، اما همین اختلافات کوچک و رعایت نکات لازم می تواند نشتی آب را به حداقل برساند.

مشخصات اورینگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات اورینگ مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط