مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای سافت واتر

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای سافت واتر

برای نوشیدن آب سالم و عاری از آلودگی و آلاینده استفاده از دستگاه تصفیه آب پیشنهاد می شود . از دستگاه های تصفیه آب می توانید در مکان های مختلف استفاده کنید . دستگاه های تصفیه آب خانگی را در زیر سینک می توانید نصب کنید و از آب تصفیه شده توسط فیلترهای این دستگاه استفاده کنید .

دستگاه های تصفیه آب خانگی به طور معمول دارای شش عدد فیلتر هستند که این فیلترها مواد مضر موجود در آب را از آن حذف می کنند .

به دستگاه های تصفیه آب خانگی علاوه بر شش عدد فیلتری که خود دستگاه دارد می توان فیلترهای دیگر نیز اضافه کرد . در این مطلب به توضیح در رابطه با دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای از برند سافت واتر می پردازیم .

برند سافت واتر یکی از برندهای موفق در زمینه ی تولید دستگاه های تصفیه آب و قطعات آن است . دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای سافت واتر دارای هفت عدد فیلتر است که این فیلترها عبارتند از فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن ، فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی می باشد .

هر کدام از فیلترهای این دستگاه به حذف کردن نوعی از آلودگی های موجود در آب می پردازند و در این دستگاه علاوه بر این که فیلترهایی وجود دارند که به حذف آلاینده های موجود در آب می پردازند ، فیلترهایی نیز هستند که به افزودن املاح و یون های مفید به آب می پردازند .

عملکرد فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای سافت واتر به شرح زیر می باشد :

  • فیلتر الیافی ، مواد درشت موجود در آب مانند شن و ماسه را از آن حذف می کند .
  • فیلتر کربن اکتیو ، مواد آلی موجود در آب را جذب می کند و این مواد به این صورت از آب حذف می شوند .
  • فیلتر کربن بلاک ، عملکرد و ساختاری همانند فیلتر کربن اکتیو دارد و تکمیل کننده ی فعالیت فیلترهای پیش از خود است .
  • فیلتر ممبران مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب است و تمامی مواد موجود در آب را از آن حذف می کنند و در این مرحله از فیلتراسیون ، آب عاری از هر گونه آلودگی و املاح اضافی می شود .
  • فیلتر پست کربن فیلتری است که در صورتی که آب خارج شده از مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب ، طعم و بوی نامطبوعی داشته باشد به از بین بردن طعم و بوی نامطبوع این آب می پردازد .
  • فیلتر مینرال ، دانه های مفید همچون منیزیم ، کلسیم ، پتاسیم و سدیم را به آب تصفیه شده می افزاید و خاصیت این آب را افزایش می دهد .

  • فیلتر قلیایی هم با افزودن انواعی از مواد به آب PH آب را از حالت اسیدی خارج می کند و آب را قلیایی می کند . آب قلیایی خواص بسیار فراوانی دارد و برای جلوگیری از بیماری های مختلف از جمله بیماری های مفصلی توصیه می شود .
مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای سافت واتر

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط