مشخصات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 800 گالن

مشخصات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 800 گالن

 یکی از محصولات با کیفیت سافت واتر (SOFT WATER) دستگاه های نیمه صنعتی می باشد. یکی از بهترین مدل های دستگاه نیمه صنعتی RO دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 800 گالن  می باشد.

اساس کار دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی شبیه دستگاه های خانگی می باشد که تفاوت آن ها در سایز فیلتر ها، ظرفیت تولید و استفاده از فیلتر ممبران هایی با ظرفیت های 100 یا 400 گالن می باشد.

این دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از روش اسمز معکوس برای حذف تمامی آلودگی های آب استفاده می کند و با داشتن دو فیلتر ممبران 400 گالنی  FILMTECمی تواند ظرفیت 3000 لیتر آب در شبانه روز را تولید نماید.

از مزایای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 800 گالن می توان به اندازه مناسب این دستگاه که فضای زیادی را اشغال نمی کند و همچنین ظرفیت تولید آب بالا و استهلاک پایین دستگاه به دلیل کیفیت بالای قطعات اشاره نمود.

 با وجود این مشخصات این دستگاه قیمت مناسبی نسبت به دستگاه های مشابه خود دارد و دارای استانداردهای جهانی می باشد. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 800 گالن را می توان به انواع مخازن و تانک ها متصل نمود .

اجزای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن سافت واتر

  • دو عدد ترانس 32 ولت تایوانی
  • دو عدد پمپ 32 ولت تایوانی
  • فیلتر الیافی اسلیم 20 اینچ (PP)
  • فیلتر کربن گرانول اسلیم 20 اینچ(UDF)
  • فیلتر کربن فعال بلاک اسلیم 20 اینچ(CTO)
  • فیلتر ممبران
  • فیلتر پست کربن
  • هوزینگ های اسلیم
  • شاسی دستگاه

فیلترهای پیش تصفیه، باید به موقع تعویض گردند در غیر این صورت فیلترهای پیش تصفیه دچار گرفتگی شده وبه پمپ دستگاه تصفیه آب فشار وارد می شود و همچنین فیلترهای ممبران آسیب دیده و آب تصفیه شده با کیفیت پایین ارائه می دهد.

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی همچنین از هوزینگ های نیمه صنعتی اسلیم 20 اینچ تایوانی استفاده می شود.

مشخصات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 800 گالن

مشخصات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 800 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط