مشخصات فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مشخصات فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فلوفاضلاب قطعه ای در دستگاه تصفیه آب است که باعث محدود شدن جریان پساب می شود . از این قطعه ی استوانه ای شکل ، آبی که از خروجی فاضلاب فیلتر ممبران گذشته است ، عبور می کند و پس از آن وارد فاضلاب می شود .

این قطعه مجرای عبور فاضلاب را باریک می کند و به این ترتیب جریان فاضلاب محدود می شود و آب کمتری به آن وارد می شود .

اگر این قطعه بعد از خروجی فاضلاب فیلتر ممبران وجود نداشته باشد آب با فشار بالا وارد فاضلاب می شود و تمام آب به فاضلاب می رود و تصفیه آب انجام نمی شود .

روی فلو فاضلاب ها عددی نوشته می شود که آن عدد نشان دهنده این است که در هر دقیقه این قطعه چند میلی لیتر آب را می تواند خارج شود . ظرفیت فیلتر ممبران در مقدار آبی که از فلو فاضلاب در هر دقیقه خارج می شود ، موثر می باشد .

به طور مثال فلو فاضلاب 300 برای فیلتر ممبران های با ظرفیت 50 گالن مناسب می باشد یا فلو فاضلاب های 400 برای فیلتر ممبران هایی که ظرفیت 75 گالن دارند ، مناسب می باشد .

نکته ی حائز اهمیت این است که اگر میزان آب خروجی از این مقدار بیشتر یا کمتر باشد ، فلو فاضلاب دچار مشکل شده است و باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .

اگر املاح موجود در آب در فلو فاضلاب رسوب کند ، این قطعه دچار گرفتگی می شود و باید تعویض شود . علت رسوب املاح در فلو فاضلاب تعویض نکردن به موقع فیلترها می باشد .

برای انتخاب فلو فاضلاب مناسب دستگاه تصفیه آب باید به ظرفیت و عمر فیلتر ممبران ، سختی آب ورودی و فشار پمپ دستگاه تصفیه آب دقت کنید .

مشخصات فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مشخصات فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط