مشخصات هوزینگ فیلتر ممبران سافت واتر

مشخصات هوزینگ فیلتر ممبران سافت واتر

هوزینگ فیلتر ممبران چیست ؟ چه ابعادی دارد ؟ و کلیه موارد و اطلاعاتی که در رابطه با این قطعه وجود دارد در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد . برای این که با این قطعه آشنا شوید این متن را مطالعه کنید.

در ابتدا بهتر است با فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آشنا شویم . فیلتر ممبران چندمین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی است ؟

فیلتر ممبران چهارمین فیلتر تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب خانگی است . این فیلتر مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی است و عملکرد آن برای تصفیه آب بسیار مهم است . چرا ؟ در روش اسمز معکوس که یکی از روش های فرآیندهای غشایی می باشد حضور فیلتری همانند فیلتر ممبران که لایه هایی غشایی دارد ، بسیار مهم است تا خالص سازی آب به درستی انجام شود .

فیلتر ممبران دارای لایه هایی است که این لایه ها همانند یک غشا عمل می کنند . دقت این لایه ها به قدری بالا است که می تواند همگی ذرات آلاینده موجود در آب را از آب حذف کند و فقط و فقط به مولکول های آب اجازه ی عبور از لایه ها را بدهد .

حال بهتر است به موضوع این متن بپردازیم یعنی درباره ی هوزینگ فیلتر ممبران صحبت کنیم . هوزینگ چیست ؟ هوزینگ ها محفظه هایی هستند که دارای استحکام و دوام بالایی می باشند . این محفظه ها وظیفه ی نگهداری و قرار دادن فیلترها در خود را دارند و به این صورت از آن ها محافظت می کنند . فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب در درون این قطعات قرار می گیرند .

هوزینگ فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب توانایی تحمل فشار بالای آب را دارد . درب این هوزینگ به راحتی باز و بسته می شود . جنس این هوزینگ از پلاستیک است و کیفیت آن توسط سازمان های بین المللی تایید شده است .

کیفیت بالای این هوزینگ باعث شده است که استفاده از آن افزایش پیدا کند و همچنین استفاده از هوزینگ برای فیلتر ممبران یک مرحله به مراحل فیلتراسیون می افزاید .

برند سافت واتر یکی از برندهایی است که در صنعت تصفیه آب قطعات و دستگاه های تصفیه آب را تولید می کند . این برند جزء معتبرترین برندها در این صنعت است و دارای محصولاتی با کیفیت است .

مشخصات هوزینگ فیلتر ممبران سافت واتر

مشخصات هوزینگ فیلتر ممبران سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط