مشخصات پک فیلتر تصفیه آب سافت واتر مدل جوی واتر بسته 3 عددی

مشخصات پک فیلتر تصفیه آب سافت واتر مدل جوی واتر بسته 3 عددی

این فیلترها در قسمت پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده خواهند شد. فیلتر های سافت واتر مدل جوی واتر از جنس پلی پروپیلن یا پلاستیک با گرید خوراکی – FOOD GRADE می باشد.

دارای طول 21سانتی متر ، عرض 8سانتی متر، ارتفاع 25سانتی متر است و با ظرفیت 2500 گالن معادل 10000 لیتر آب را تصفیه می کنند.

پک سه عددی فیلتر پیش تصفیه آب اسمز معکوس سافت واتر مدل جوی واتر دقت فیلتراسیون  0/0001 میکرونی دارند.

فیلتر مرحله اول از مواد پلی پروپیلن برای حذف مواد زاید با قطر 1 تا 5 میکرون به کار می رود که گل و لای و شن و ماسه و زنگ آب را حذف می نماید.

 فیلتر مرحله دوم  جهت حذف کامل کلر از آب و فیلتر مرحله سوم  جهت حذف آرسنیک ، نیتریت ، نیترات ، سرب و فلزات سنگین از آب استفاده می شود و دقت حذف ناخالصی ها از آب ورودی تا  99% است.

عمر متوسط این فیلترهای دستگاه تصفیه آب بین سه تا نه ماه بسته به میزان برداشت آب و میزان آلودگی آب ورودی به دستگاه می باشد.

نحوه نصب و تعویض این فیلترها بسیار سریع و آسان است و به راحتی با فیلتر های استفاده شده قبلی جابجا می شود و همچنین قابلیت نصب به یخچال را دارد .  آب در حین قطع برق نیز از این پک فیلتر عبور خواهد کرد.

پک فیلتر تصفیه آب سافت واتر مدل جوی واتر دارای گواهینامه های بهداشت جهانی آب WQ  CE , FDA , NSFمی باشد.

مشخصات پک فیلتر تصفیه آب سافت واتر مدل جوی واتر بسته 3 عددی

مشخصات پک فیلتر تصفیه آب سافت واتر مدل جوی واتر بسته 3 عددی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط