مشکلات ناشی از خرابی بست نگهدارنده تصفیه آب سافت واتر 

مشکلات ناشی از خرابی بست نگهدارنده تصفیه آب سافت واتر

 
همان گونه که می دانید قرارگیری قطعات ضروری و غیر ضروری دستگاه تصفیه آب خانگی سبب کامل شدن سیستم تصفیه می شود و به روند تولید آب تصفیه شده با دقت و سرعت بالاتر بسیار کمک می کند.

در واقع اگر هر یک از قطعات سیستم دچار مشکلات فنی شوند می توانند عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه کنند.

بست نگهدارنده از قطعات به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر است که بسیار پرکاربرد بوده و وظیفه دارد تا فیلترهای خطی را بر روی براکت دستگاه ثابت نگه دارند.

بست نگهدارنده از جنس پلاستیک است و عناوین مختلفی چون پایه فیلتر، کلیپس فیلتر نیز شناخته می شود.

این پایه ها با توجه به گوناگونی فیلترها در انواع بسیار مختلفی ساخته می شوند و معمولا به گونه ای طراحی می شوند که بتوان انواع فیلترهای استاندارد را با برندهای مختلف درون آنها قرار داد.

پایه فیلتر زبانه ای دارد که باعث می شود فیلتر درون آن قرار بگیرد، شل شدن این زبانه شبب می شود تا فیلترها به درستی درون بست جا نیفتند و ممکن است با شروع کار سیستم سبب بروز لرزش و صدای ناهنجار شود.

شکستن و ترک برداشتن از دیگر مشکلات ناشی از خرابی بست نگهدارنده تصفیه آب سافت واتر است که باعث می شود فیلترها از بست جدا شوند.

در حالت کلی با خرابی بست های نگه دارنده مشکل جدی در دستگاه به وجود نخواهد آمد و در اغلب موارد تنها راه حل برای محکم نمودن مجدد فیلترها بر روی دستگاه تعویض بست نگه دارنده و استفاده از نوع با کیفیت آن است.

مشکلات ناشی از خرابی بست نگهدارنده تصفیه آب سافت واتر 

مشکلات ناشی از خرابی بست نگهدارنده تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط