مشکلات پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مشکلات پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در اینجا برخی از مشکلات رایج پمپ دستگاه تصفیه آب را برای شما توضیح می دهیم:

پمپ کار نمی کند:
  1. ممکن است علت این مشکل این باشد که پمپ سوخته است. دلیل سوختن پمپ تصفیه آب کارکرد بیش از حد آن یا عدم تعویض به موقع فیلتر ها پیش تصفیه می باشد. سوختن پمپ باعث می شود تا فشار لازم برای ممبران تامین نشود و دستگاه برای مدت زیادی روشن بماند که این روشن ماندن باعث خسارت به سایر قطعات می شود.
  2. ممکن است ترانس سوخته باشد. دلیل سوختن ترانس استفاده طولانی مدت و استفاده نکردن از محافظ برق می باشد که باعث خرابی یا ضعیف شدن آداپتور می شود. آداپتوری که نتواند آمپر مناسب را تولید کند روی عملکرد پمپ نیز تاثیر می گذارد و باعث کاهش راندمان تصفیه آب می شود.
  3. ممکن است فشار آب ورودی پایین باشد. سوئیچ فشار پایین ممکن است نتواند فشار آب ورودی را اندازه گیری کند و روشن شدن دستگاه را دچار مشکل می کند. گاهی امکان دارد بعد از قطع آب شهری سوئیچ این مسئله را تشخیص ندهد و دستگاه بدون آب کار کند که باعث سوختن پمپ می شود.
نشتی آب از هد پمپ سافت واتر:

به علت ایجاد رسوب در هد و نشتی از نقاط پارگی دیافراگم در هد پمپ اتفاق می افتد. با بروز نشتی پمپ فشار لازم برای ممبران فراهم نمی شود و آب تصفیه شده تولید نمی شود و در پی آن دستگاه برای مدت زیادی روشن می ماند.

نشتی آب از بدنه پمپ سافت واتر:

این مشکل به دلیل عدم تعویض به موقع فیلترها و در نتیجه خراب شدن هد پمپ و نفوذ آن به بدنه اصلی پمپ  اتفاق می افتد. نشتی آب از بدنه پمپ باعث می شود تا آب تصفیه شده کاهش یابد. برای حل این مشکل باید کل پمپ تعویض شود.

تولید نکردن فشار لازم پمپ سافت واتر:

این مشکل می تواند به دلیل نداشتن زور کافی پمپ تصفیه آب و عدم تعویض به موقع فیلترها باشد.  این مشکل می تواند باعث کاهش تولید آب تصفیه شده و کاهش عمر فیلترها شود.

سر و صدای زیاد پمپ سافت واتر:

مشکل سر و صدای زیاد پمپ زمانی اتفاق می افتد که فیلترها به موقع تعویض نشوند و پمپ تحت فشار زیاد کار کند و سایر قطعات دچار مشکل شوند.

مشکلات پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مشکلات پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط