معرفی دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای سافت واتر

معرفی دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای سافت واتر

استفاده از دستگاه های تصفیه آب در منازل به دلیل این که موضوع سلامت آب اهمیت فراوانی پیدا کرده است ، افزایش یافته است . این دستگاه را زیر سینک منزل خود می توانید نصب کنید و علاوه بر آن می توانید آب سرد کن یخچال خود را نیز به آن وصل کنید .

دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای شش مرحله فیلتراسیون هستند که در هر مرحله یک فیلتر قرار گرفته شده است . فیلترهای این دستگاه عبارتند از : فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال می باشد .

عملکرد هر یک از فیلترهای این دستگاه به طور خلاصه در ادامه ی مطلب گفته می شود .

فیلتر الیافی اولین فیلتر دستگاه تصفیه آب است و به حذف موادی که ابعاد بزرگی دارند ، می پردازد .

فیلتر کربن اکتیو قادر به حذف مواد شیمیایی و آلاینده های موجود در آب می باشد و با حذف این مواد از آب طعم و بوی آب بهبود یافته می شود .

فیلتر کربن بلاک عملکرد و ساختاری همچون فیلتر کربن اکتیو دارد و تکمیل کننده ی عملکرد آن می باشد .

فیلتر ممبران مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی است و به حذف تمامی مواد موجود در آب می پردازد و آب به طور کامل در این فیلتر تصفیه می شود .

فیلتر پست کربن به بهتر کردن طعم و بوی آب خارج شده از مخزن ذخیره می پردازد و در صورتی که این آب آلوده شده باشد آلودگی آن را از بین می برد .

فیلتر مینرال به افزودن مواد و یون های مفید به آب تصفیه شده برای بالا بردن خاصیت آن ، می پردازد و به طور کلی نقش تصفیه آب بر عهده آن نیست .

یکی از برندهای پیشنهادی برای تهیه دستگاه تصفیه آب خانگی ، برند سافت واتر است . این برند محصولات مختلفی را در صنعت تصفیه آب و فاضلاب تولید می کند و دارانده نشان های استاندارد از موسسات و شرکت های مربوطه مانند Water Quality  ،  NSF ، FDA و غیره می باشد . محصولات این برند در این سازمان ها بررسی و آزمایش شده است و تاییدیه های لازمه مربوط به کیفیت را دریافت کرده است .

معرفی دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای سافت واتر

معرفی دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط