معرفی ویژگی های فیلتر پست کربن سافت واتر

معرفی ویژگی های فیلتر پست کربن سافت واتر

فیلتر پست کربن سافت واتر در مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر نصب می شود و داخل آن از کربن فعال پودری اشباع شده است و فیلتر به صورت خطی طراحی شده است و از یک محفظه باریک پلاستیکی تشکیل شده است.

هرچه کیفیت کربن داخل فیلتر پست کربن بالاتر باشد قدرت جذب ناخالصی ها از آب هم بیشتر می شود.

در واقع کیفیت کربن پودری با قدرت جذب ناخالصی های آب رابطه مستقیم دارد. این فیلتر به دلیل خطی بودن توانایی تصفیه آب تا 10 متر مکعب را دارد که نسبت به فیلترهای پست کربن دیگر بیشتر می باشد.

آبی که بعد از تصفیه از فیلتر ممبران خارج و در مخزن ذخیره می شود برای آشامیدن باید از فیلتر مرحله پنجم عبور کند تا اگر طعم و بویی گرفته باشد از بین برود به همین دلیل فیلتر پست کربن را بعد از مخزن نصب می کنند.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای آب بعد از عبور از فیلتر پست کربن به مرحله ی 6 یعنی فیلتر مینرال وارد می شود و بعد از عبور از این فیلتر به شیر برداشت می رود.

از فیلتر پست کربن سافت واتر می توان در دستگاه های تصفیه آب RO، بستنی سازها، یخچال ها، یخ سازها و صنایع غذایی مختلف استفاده کرد.

این فیلتر با توجه به مقدار آبی که از آن عبور می کند و یا میزان مصرف آب و ظرفیت تصفیه آب معمولا هر 9 ماه یکبار باید تعویض شود.

این فیلتر مانند سایر فیلترهای کربنی دستگاه سافت واتر ( فیلتر دوم و سوم) از پوسته ی نارگیل ساخته شده است که یکی از مرغوب ترین کربن های موجود در بازار است.

معرفی ویژگی های فیلتر پست کربن سافت واتر

معرفی ویژگی های فیلتر پست کربن سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط