مغزی درشت شیر برداشت با فلکه اهرمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مغزی درشت شیر برداشت با فلکه اهرمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مغزی به عنوان یکی از قطعات یدکی در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار برده می شود.

البته این مغزی ها در ابتدا به همراه شیر برداشت ارائه می شوند اما پس از چند سال استفاده از دستگاه و حتی در مدت زمان کوتاه تر و عدم تعویض به موقع فیلترها می تواند در بازه زمانی کمتری آسیب ببیند و نیاز به تعویض داشته باشد.

رایج ترین شیرهای برداشت به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر شیر برداشت اهرمی است.

مغزی این شیرها قابلیت تعویض دارند، به همین دلیل در صورت خرابی مغزی راه حل مقرون به صرفه تر تنها تعویض مغزی به جای تعویض کل شیر برداشت است.

از آنجایی که مغزی ها در دو نوع ریز و درشت طراحی می شوند و بخش خارجی آنها نیز می تواند از نوع دسته بلند یا کوتاه، پیچ ضخیم یا نازک و با رزوه های ریز و درشت باشد، احتمال خطا بالا است، در واقع ممکن است مغزی تهیه شده به فلکه اهرمی شیر برداشت نخورد و قابلیت نصب نداشته باشد.

به همین دلیل می توان مغزی را به همراه فلکه تهیه نمود. بخش داخلی این مغزی از نوع بزرگ است و فلکه به کار برده شده بر روی آن اهرمی و به رنگ نقره ای می باشد.

این فلکه از استیل ساخته شده است و علاوه بر کیفیت بالا، ظاهری زیبا به شیر برداشت می دهد.

بخش داخلی این مغزی از صفحات سرامیکی ساخته شده است و جنس آلیاژهای به کار برده شده در ساخت مغزی به گونه ای است که در برابر رسوب مقاومت بالایی دارد و به زودی دچار فرسودگی نمی شود.

مغزی درشت شیر برداشت با فلکه اهرمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مغزی درشت شیر برداشت با فلکه اهرمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط