مغزی درشت شیر برداشت با فلکه ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مغزی درشت شیر برداشت با فلکه ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

کمپانی سافت واتر (soft water) از شیر برداشت ستاره ای در برخی از دستگاههای اسمز معکوس استفاده می کند، شیرهای برداشت ستاره ای ظاهر بسیار زیبایی دارند و فلکه آنها به صورت چرخشی سبب ورود و خروج آب می شود.

این شیرها تنها برای مصارف خانگی و برای برداشت آب تصفیه شده طراحی شده اند، به همین دلیل آب سخت و تصفیه نشده می تواند سبب خرابی مغزی آنها شود.

از آنجایی که اغلب شیرهای برداشت دارای مغزی قابل تعویض می باشند، در صورت بروز مشکلاتی چون نشتی آب از شیر، می توان مغزی را تعویض کرد.

البته مغزی ها انواع بسیار مختلفی دارند و تغییرات کوچک در انواع آنها باعث می شود تا برای استفاده در شیر مناسب نباشند.

به همین دلیل استفاده از مغزی به همراه فلکه می تواند بسیار موثر باشد.

مغزی درشت دارای بخش داخلی می باشد که از مغزی های کوچک بزرگتر است، با اینکه این اختلاف بسیار کم و تنها در حد چند میلی متر است، اما انواع مختلف آن برای نوع خاصی از شیر تهیه شده است.

این فلکه دارای ستاره سه پر یا چهار پر است و از نظر رنگ نیز در دو رنگ نقره ای یا طلایی و یا ترکیبی از هردو ساخته می شود.

بر روی فلکه ستاره ای عموما درپوشی وجود دارد که برخلاف رنگ فلکه طراحی شده است و با استفاده از آن می توان مغزی را از فلکه جدا کرد.

از آنجایی که بخش بیرونی مغزی چون رزوه های درشت و ریز، پیچ ضخیم یا نازک از دیگر اختلافات مغزی ها می باشند.

با توجه به اینکه کلاهک و فلکه شیر بر روی انواع این مغزی ها قابلیت نصب ندارد می توان با تهیه یک مغزی به همراه فلکه ستاره ای برای شیر این مشکل را به آسانی حل کرد.

مغزی درشت شیر برداشت با فلکه ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مغزی درشت شیر برداشت با فلکه ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط