موارد مصرف پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

موارد مصرف پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

یکی از ویژگی هایی که دستگاه های تصفیه آب خانگی Ro سافت واتر را با سایر سیستم های تصفیه آب متفاوت می کند، این است که آب ورودی به دستگاه های اسمز معکوس به دو بخش تقسیم می شود.

بخشی از آب برای مصرف مورد استفاده قرار می گیرد و کاملا سالم و پاک است و بخشی دیگر به عنوان فاضلاب از دستگاه خارج می شود و به فاضلاب میریزد.

پسابی که از خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران خارج می شود آلودگی بالایی دارد و می توان گفت غلظت املاح موجود در آن دو برابر آب ورودی به دستگاه است.

در واقع این آلاینده های موجود در فاضلاب قادر به عبور از غشاء ممبران نبوده اند و به همراه آب از خروجی فاضلاب خارج شده اند.

این آب برای آشامیدن به هیچ وجه مناسب نمی باشد، زیرا بار آلودگی بسیار بالایی دارد، حتی این آب برای شستشو سبزیجات، میوه ها، درست کردن چای و غذا قابلیت استفاده ندارد.

با توجه به سختی آب خروجی از فاضلاب می توان از آن برای شست و شو، آبیاری باغچه ها، شستشو خودرو و شستشو حیاط استفاده کرد.

با توجه به بحران کم آبی در کشور این کار می تواند تاثیر بسزایی در صرفه جویی مصرف آب داشته باشد.

البته اگر آب ورودی به دستگاه بسیار آلوده باشد بهتر است قبل از استفاده از فاضلاب فرآیند رقیق سازی را پشت سر بگذارد، اما به طور معمول آن کار برای استفاده از این آب ضرورت ندارد.

دقت داشته باشید که بیشترین حجم آب ورودی به دستگاه تصفیه می شود و مورد استفاده و آشامیدن قرار می گیرد و بخش کمتری از آب ورودی به دستگاه به عنوان فاضلاب جدا می شود و دور ریخته خواهد شد.

موارد مصرف پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

موارد مصرف پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط